2726
ببخشید میخام برم کمالی.اشتباه زدم رویش

انشالا خیره .. برو من که راضی بودم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
هلنا جان شما رفتی کمالی یا نه؟من میترسم چون دولتیه بیخود الافم کنند

درسا جان منم اولش مردد بودم

ولی بعدش خدارو شکر نظرم عوض شد

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما کرج بودین ؟؟ ببین گلم من اول مرکز ناباروری رویش میرفتم فک میکردم دولتی رایگان میفته، رفتم ...

یعنی در کل ۵ تومن تموم شد 

اونوقت هزینه سونو و آزمایشای قبل چقدر شد

یعنی در کل ۵ تومن تموم شد  اونوقت هزینه سونو و آزمایشای قبل چقدر شد

🔶️سونو و آزمایشای قبل از شروع پروسه ی اصلی درمان :

پاپ اسمیر  ۷۳ ت

آزمایش خون  ۶۳۶ ت

عکس رنگی ۱۷۶ ت   (هزینه حاجب و دارو : ۴۸ت)

سونو ترانس واژینال ۷۶ ت

🔶️سونو و داروهای شروع درمان (کمالی):

دارو ها جمعا حدود ۱ت  (فک کنم ایرانی بودن)

۴ بار سونو هر بار حدود ۴۵ ت

🔶️ivf ابن سینا : حدودا ۴ ت

تا اینجا بیشتر از ۵ شدش ..

2728
درسا جان منم اولش مردد بودم ولی بعدش خدارو شکر نظرم عوض شد

شاداب عزیز ممنونم که پستمو جواب دادی.ایشالا که به زودی خبر مامان شدنتو بدی.من یه بار ivf ناموفق داشتم که رویش انجام دادم دکترم ژاله محمدپور بود ازش خواستم آزمایش ایمنی و انعقادی و ژنتیک بنویشه که بررسی کنم علتش چی بوده قبول نکرد بنویسه گفت نیازی نیست.الان تو کرج دنبال یه پزشکیم که این آزمایشارو بنویسه واسه.شما میشناسی دکتری که اینکارو واسم انجام بده

شاداب عزیز ممنونم که پستمو جواب دادی.ایشالا که به زودی خبر مامان شدنتو بدی.من یه بار ivf ناموفق داشت ...

گلم تو سه ماه هستم ..ولی خیلی اذیت شدم، احساس میکردم داروها اثر بدی روم گذاشتش، بمعنای واقعی افسردگی گرفتم ، تو دو هفته ی بعد از انتقال کار روز و شبم گریه بود..

هر چه خدا بخاد همون میشه، انشالا شما هم زودی مامان شی

من خیلی تحقیقو پرس و جو کردم فک نمیکنم علت خاصی داشته باشه..

گلم نه، نمیشناسم

شاداب عزیز ممنونم که پستمو جواب دادی.ایشالا که به زودی خبر مامان شدنتو بدی.من یه بار ivf ناموفق داشت ...

میخای یه سر کلینیک درمان نازایی کمالی هم برو

از پزشکشون بخواه بنویسه واست

شاید انجام داد

سلام من ميخوام برم مركز نابارورى كمالى براى نازايى به نظرتون كارشون خوبه ؟؟

من رفتم .. خوب بود .. میخای بازم بیشتر تحقیق کن

منم یه بار ivf منفی داشتم تو رویش.اینبار میخام برم رویش .کسی اطلاع داره چقد هزینه میشه.

پارسال اسفند به من گفتن ۴ یا ۵ ت   اگه اشتباه نکنم

نمیدونم کل پروسه ی درمانو گفت یا فقط خود عملو

گلم تو سه ماه هستم ..ولی خیلی اذیت شدم، احساس میکردم داروها اثر بدی روم گذاشتش، بمعنای واقعی افسردگی ...

عزیز دلم به سلامتی.خیلی خوشحال شدم.واسه منم دعا کن.این هفته زنگ میزنم که نوبت بگیرم.شما با اولین ivfباردار شدی؟من ivf ام منفی شد خیلی داروها اذیتم کرد هم عصبی شدم هم بواسیر گرفتم هم ریزش موی شدید.میخام آزمایشای تکمیلی رو انجام بدم که خیالم راحت بشه مشکلی ندارم بعد باز ivf کنم

عزیز دلم به سلامتی.خیلی خوشحال شدم.واسه منم دعا کن.این هفته زنگ میزنم که نوبت بگیرم.شما با اولین ivf ...

سلامت باشی گلم

محتاجیم بدعا، چشم

انشالا بیای خبر خوب بدی

راستی شما هم افسردگی گرفتی بعد داروها ؟ من خیلی گریه میکردم

همسرم موافق درمان نبود، استرس بدی داشتم که اگه نشد چکار کنم، بهم گفته بود همین یه باره .. شد شد، نشد دیگه بیخیال شو

اینجور که من متوجه شدم یجورایی شانسی هستش

فاکتور خاصی نداره

سلامت باشی گلم محتاجیم بدعا، چشم انشالا بیای خبر خوب بدی راستی شما هم افسردگی گرفتی بعد داروها ؟ ...

سلام.قربونت برم.اونموقع که دارو مصرف می کردم عصبی و کلافه بودم اما الان آروم شدم و بدنم پاک شده چون ۳ماه گذشته ولی مشکل بواسیر پیدا کردم که دارو براش استفاده میکنم.

احتمال موفقیت آی وی اف ۳۰ درصده. برای همین دکترها بعدد۳ بار آی وی اف ناموفق آزمایش انعقادی و ایمنی و ژنتیک میدند.چون من یه بار ناموفق شده میترسم مشکلی باشه که نشده میخوام آزمایشارو انجام بدم بعد مجدد آی وی اف کنم

من ٣ ساله كه جدى دنبال باردارى هستم اما ٦ سال كه جلوگيرى نداشتم اما باردار نشدم مشكل از شوشو هست تحرك اسپرمش مشكل داره خدارو شكر من تا حالا مشكلى نداشتم دوبار اي يو اى شدم كه منفى شد  ،پارسال مهرماه  اراك براى اى وى اف اقدام كردم يه تومن فقط هزينه امپولام شد كه اخر سر بهم گفتن تخمكات رشد نكرده كلا ديگه بيخيالش شدم

2706