2726

من رفتم

بین خصوصیا (مریم و رویش)، گفتم دولتی رو انتخاب کنم

جای دیگه ای نرفتم که بتونم مقایسه کنم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
من رفتم بین خصوصیا (مریم و رویش)، گفتم دولتی رو انتخاب کنم جای دیگه ای نرفتم که بتونم مقایسه کنم

من چند سال پیش رویش ivf انجام دادم واقعا الان دیگه اونقدر بودجه ندارم خواستم دولتی برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند سال پیش رویش ivf انجام دادم واقعا الان دیگه اونقدر بودجه ندارم خواستم دولتی برم

منم اول قرار بود رویش برم

دیدم هزینه اش نسبتا بالاس

یادمه پارسال خبر اعلام کرد هزینه درمان ناباروری زوج هایی که بچه ندارن رایگانه (فک‌کنم دو بار iui و یکبار ivf رایگان اعلام شد)

واسه همین رفتم کمالی

ولی همچینم رایگانم نبود ..

فقط اگه نامه از بهزیستی یا کمیته امداد بیاری کمتر میشه هزینش

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2728

عاطی جان

عجیبه

یه بنده خدایی از یه شهر دیگه میگفت رایگان داره انجام میده !

نمیدونم چرا کرج اینجوری نیس

یا شاید ما نمیدونیم تو کرج کجا رایگان انجام میدن !!

ولی منطورم اینه چون میگی عملاش تو ابن سینا انجام میشه هزینه چجوری حساب میشه دقیق نمیدونی

ابن سینا ivf رو ۳ ت گرفت

هزینه فریز ۸۴۰ ت

دارو حدودا ۵۰ ت

آزمایش ۵۰ ت

عاطی جان عجیبه یه بنده خدایی از یه شهر دیگه میگفت رایگان داره انجام میده ! نمیدونم چرا کرج اینجور ...

این پست رو اشتباه گذاشتم نمیتونم حذفش کنم

دوباره رفتم حرفای اون بنده خدا رو خوندم.. منظورشو درست متوجه نشده بودم، که الان گرفتم ..

من شهریور ماه ۴ تومن هزینه انتقال دادم .به جز دارو و آزمایش و سونو یعنی ابن سینا ارزونتر از رویشه؟

شما کرج بودین ؟؟

ببین گلم

من اول مرکز ناباروری رویش میرفتم

فک میکردم دولتی رایگان میفته، رفتم کمالی

که گفتن تا چند وقت پیش رایگان بوده الان شرایط عوض شده

همونجا تشکیل پرونده دادم

هزینه امپولا و داروهام حدودا یه تومن شد

واسه عمل ارجاع شدم ابن سینا

که هزینه هاشو هم بهت گفتم

در کل راضی بودم

راستی .. اسم بیشتر دکترایی که تو ابن سینا دیدم ، همونایی بودن ک میومدن کمالی

فک کنم‌ هزینه هامون یکی شده باشه، نه ؟

کمالی حدودا ۱ ت  هزینه داروهای قبل عملم

ابن سینا حدودا ۴ ت  هزینه عمل و فریز و..

2706