2410
2553
عنوان

فرش جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 68 پست
تازه خونه مال پدرشوهرمه ها.ولی بابام گف نمیخام ابنجوری بری داخلش خودم خرج میکنم واست.واسه ارامشت.اون ...

عزیزم ان شاالله عاقبت بخیر بشی اصن فک نمیکردم درگیر اینجور مسائل شم اما لطف خونوادمو میبینم خیلی حرص میخورم ک این چرا اینقد زبله میخواد همه چیو ب نفع خودش تموم کنه

ن مامانم میگف بریم بخریم اما حالا ک پسر باید بخره نمیزارم مامانم بخره

دقیقا حواست باشه توقع براشون ایجاد نکنی دو روز دیگه زبونش دراز باشه یچیزی کمه!! مامانت هدیه داره میده به تو وظیفه ش نیس که!!مامانا مهربونن دلشون میخاد همه چیز بهترینش برا دخترشون باشه این موقعها بذاری هممممه چیو گردن میگیرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ان شاالله عاقبت بخیر بشی اصن فک نمیکردم درگیر اینجور مسائل شم اما لطف خونوادمو میبینم خیلی حرص ...

فدات عزیرم همچنین شما.منم مثل شما خیلی حرص میخوردم ک جهازتمام کمال مامان بابام بهم دادن.ولی بخاطراسایش و ارامش بچشون ابنکارا میکنن.ان شاالله بسلامتی و دل خوش ازوسایلات استفاده کنی.تازه خونه ای ک بابام زحمتش کشیدوتعمیرکرد,خانواده شوهرم ب اسم خودشون تموم کردن ک اره ما خونه رو شیک و پیک کردیم.مادرشوهرم گفته بود.ولی واسه مامان بابای من اصلا مهم نبود.منکه مادرشوهرم واگذار کردم ب خدا کلا.

فدات عزیرم همچنین شما.منم مثل شما خیلی حرص میخوردم ک جهازتمام کمال مامان بابام بهم دادن.ولی بخاطراسا ...

الهی عزیزم خیلی بده ک اینقد پرتوقع و بی چشم و روان حتما راجع ب این موضوعات با همسرم حرف میزنم توجیحش میکنم ❤️❤️❤️❤️

2720
عزیزم مامانم سه تا فرشی ک خریدیمو میگه پولشو نصف کنیم 

عزیزم نظر من اینه حالاکه همه چیزو خودت خریدی اصلا زبون باز نکن که چی بخره نامزدت چی نخره،هرچی خریدونخرید حرفی نزن،من هم پول کل جهازمو گذاشتم خونه خریدیم باهم دوباره الان دارم جهیزیه هم میگیرم،پدرم ازاولم گفت من شیربها نمیگیرم ازشون،اما الان نامزدم فقط تخت خواب گرفت باقی رو خودم گرفتم

فرش با دختره.داره بهت لطف میکنه پولشو میده البته نمدونم رسم شما چیه شیراز که فقط پسر تلوزیون میخره.ب ...

شیرازیا خیلی مسخره هستن تو جهیزیه داماد فقط پرده و تلوزیون میخره اونم کلی منت میزارن 

2714
احسنت. واقعا هم لطف پدر و مادره. اصلا وظیفه ای ندارن.

به نظرم این که جهیزیه به عهده خانوم هاست یه جورایی بی عدالتیه. من خودم فرش هامو قسطی 36 ماهه خریدم با فیش حقوقی پدرم که خب خیلی بهشون فشار اومد. اینم شمارشون شاید به کار شما هم اومد 09139246606