2703
2553

سلام دوستان هفته ی ۶ بارداریم از دیروز لک دارم.رفتم دکتر شیاف داده ولی ایرانیش و پیدا کردم.سونو کرد گفت جنین کوچیکه برو اگه لکت قط شد ۲ هفته دیگه بیا ببینم جنین رشد کرده یا نه؟خیلی نگرانم.خيلی😭😭😭😭

خدایا شکرت نی نیم داره میاد.برامون دعا کنید.ـ.ـ.ـ😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه اول که کسی متوجه بارداری نمیشه شما ماه دومی

تو شهر ما هست شیاف خارجی اونم فقط یه داروخونه داره شما هم نگاه کنین مطمئنا یه داروخونه داره خارجیشو

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدامیشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2720
2714
استراحت دارم.ولی استرسم خیلی شدیده همه میگن استرس سمه 

عزیزم استرس نداشته باش اصلاااااااا

منم از هفته ۴تا ۸ داشتم شیاف خارجی استفاده کردم و استراحت نسبی داشتم  و الانم که هفته ۱۰ امم اگه کار سنگین بکنم‌ یا زیاد بشینم باز لک قهوه ای می بینم 

عزیزم استرس نداشته باش اصلاااااااا منم از هفته ۴تا ۸ داشتم شیاف خارجی استفاده کردم و استراحت نسبی د ...

خدارو شکر انشاالله که نی نیت و سالم بغل میکنی برا منم دعا کنین

خدایا شکرت نی نیم داره میاد.برامون دعا کنید.ـ.ـ.ـ😍 
خیلی منتظرش بودم کارم شده گریه و التماس به خدا که بمونه 

منم همینطور بودم عزیزم نگران نباش ... فقط استرس واست خوب نیست ... همه ش دراز بکش و استراحت مطلق باش و خودتو سرگرم کن یا با فیلم سینمایی شاد و خنده دار یا با هر چیز دیگه فقط بهش فک نکن و بگو خدای مهربونم میدونم و بهت اطمینان دارم که واسم نگرش میداری

2706