2737
2734
عنوان

کوفته😛😛

582 بازدید | 17 پست

سلام آبجیا

میگم کوفته مرغ خوشمزس؟

اگه اره دستور پختشو بدین مرسی

صلوات برا تعبیر نشدن خواب داداشم وخوب باشه وبراظهورآقا بفرستین دعا کنین شهریور عروسیم بشه خدا حاجتتون رو بده😙😙😙الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نخوردم تا حالا  ولی بو نمیده ؟ اخه مرغ بیشتر از گوشت قرمز بو داره

ای بابا هیشکی نخورده

منم شنیدم😐

صلوات برا تعبیر نشدن خواب داداشم وخوب باشه وبراظهورآقا بفرستین دعا کنین شهریور عروسیم بشه خدا حاجتتون رو بده😙😙😙الهی آمین
من درست کردم خیلی خوشمزس

خداروشکر یکی خورده

دستور پختشو میگی عزیزم

2738
ای بابا هیشکی نخورده منم شنیدم😐

بايد دوتاشم قاطي كنين

يعني هم گوشت قرمز هم مرغ

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
بايد دوتاشم قاطي كنين يعني هم گوشت قرمز هم مرغ

نمیدونم 😶

نمیدونم 😶

گوشت مرغو تنهايي بزني كوفته به سفيدي ميزنه و طمع جالبي نداره

گوشت مرغو به اين دليل ميزنن كه كوفته رو جمع كنه و وا نره

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

سینه مرغ چرخ کردم

لپه و برنج خرده هم باهم یک پیمانه گزاشتم نیم پز بشه

بعد پیاز و سینه مرغ و لپه و برنج خرده و ادویه رو ریختم تو غذا ساز باهم میکسشون کردم و یه زرده تخم مرغ هم زدم

یکم زعفرون و آبلیمو هم زدم و گزاشتم یخچال

بعد تو یه قابلمه پیاز و با رب و ادویه سرخ کردم

آب ریختم جوش که اومدم...مواومو اندازه دلخواه گوله کردم گذاشتم تو آب در حال جوش

زرشکم و زعفدون و آبلیمو هم ریختم تو آبش،گذاشتم یک ساعت پخت و جا افناد

دوس جونا لطفا برای سلامتی مامانم صلوات بفرستین...ممنونم😔😔
2706