2733
2739
عنوان

دلم بچه دوم میخواد ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 31 پست
اگه سلامتیت به خطر میوفته، از رحم اجاره ای هم میتونی استفاده کنی به هیچ کسم نگو و شکم بساز برای خودت

خیلی دوست دارم ولی همسرم قبول نکرد ... از پرورشکام قبول نمیکنه .. اصرار داره خودم باردار بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که تو بارداری اول واقعا زجر کشیدم خیلی تا ماه هفت اصن وزن اضافه نکردم حالم افتضاح بود اووووی باز ...

یادم میاد دلم یه جوری میشه ولی خب واسه شما از بارداری بود

2728
خیلی دوست دارم ولی همسرم قبول نکرد ... از پرورشکام قبول نمیکنه .. اصرار داره خودم باردار بشم

ایشا... خودت میتونی . برو دکترت شاید برای باداری دارو جایگزین بهت بده. اگه میخوای بیاری بیار عقب ننداز هر چی آدم سنش بره بالا مسایلش بیشتر میشه

2738
ایشا... خودت میتونی . برو دکترت شاید برای باداری دارو جایگزین بهت بده. اگه میخوای بیاری بیار عقب نند ...

اون موقع که سالم بودم همسرم قبول نمیکرد واسه بچه اوردن به حدی تخمک گذاری داشتم از درد مسکن میخورم پاهمو زمین نمیتونستم بزارم سونو میدادم دکتر میخندید میگفت چقد بزرگه و زیاد.. ولی بعد تنبلی تخمدان گرفتم.. و مریض شدم

2706