2733
2734
عنوان

سوال دارم درباره آزمایش بتا منفی

5764 بازدید | 41 پست

دیروز ۲۲پری من بود رفتم آزمایش دادم منفی بود  بتای ۳ بنظرتون برای آزمایش زود بوده؟بازم برم آز بدم؟بنظرتون کِی باید میرفتم آز؟😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره زود بوده

روز پری بیبی چک بزار

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731

چه خبره انقد زود رفتی خونت زیادی کرده 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2738
بعد موعدت 

سلام بانو ممنونم بنظرتون میشه آز اشتباه بگه؟آخه من این ماه روز ۱۳ تخمکگذاری با آمپول hcgداشتم برای تعیین جنسیت دکترم گفت شب بعد از تزریق آمپولها اقدام کن از بعد اقدام تا حالا حدودا ۱۲روز میگذره بشدت درد تخمدان و کمردرد و پادرد و ...دارم بنظر شما واسه آمپوله یا لقاح انجام شده😟

من دقیقا بیست و دو پریم بود که اول تست بی بی چک دادم و مثبت شد سه بار دیگه هم تست دادم مثبت شد بعد روز پنجم یعنی هشت روز به پریودم رفتم آز دادم که بتا ششصد و هشتاد و دو بود اول با بی بی چک امتحان کن که اسونتره اگه مثبت شد بعد برو برا ازمایش که دیگه مطمئن بشی

سلام بانو ممنونم بنظرتون میشه آز اشتباه بگه؟آخه من این ماه روز ۱۳ تخمکگذاری با آمپول hcgداشتم برای ت ...

میتونه هر دوش باشه عزیزم ولی اصلن استرس نداشته باش ۳ روز از موعدت ک گذشت بی بی بزن  اگ مثبت شد برو آز 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706