2726
بنظرم اول پیش ی مشاوره ایی روانشناسی چیزی برو بعد بیا تاپیک بزن شاید عنوانت عوض شد😕😕😕

من نیازی به مشاوره ندارم کسی که نیاز به مشاوره داذه خواهر شوهر منه به قول یکی از دوستان تو همین تاپیک نظر داده زده به یکی مثل شما که منو بدون اینکخ بدون چیا بهم گذشته قضاوت کرده ، گفته ، تا جای من نباشی درک نمیکنی چیا بهم گذشته که اومدم پیش دو تا غریله سفره دلمپ لاز کردم ، اگه ازدواج تکردی و بعد ازدواج خواهر شوهر بدی گیرت اومد اون موقع بیا نظر بده که کی به مشاوره نیاز داره ، بهتره چند تا از جوابایی که به دوستات دادم بخونی بعد بیای اینجا نظر بدی ، هیچوقت کسیو قضاوت نکن وقتب نمیشناسی و‌نمیدونی چیا بهش گذسته و در قبالش فقط سکوت کرده که احترام نشکنونه حتی اگه حترامش شکسته شده، اگه اینجا میام سغره دلمو وا میکنم چون کسی منو نمیشناسه و همه غریبه ان برای هم ، و دلیلی نمبینم پیش دو تا غریبه خودمو خوب جلوه بدن و بقیه رم بدم حتما یه دردی تو دلمه که اینجا رو برای سفره دلم انتخاب کردم ، من خودمم خواهر شوهرم و بالاتر از گل به عروسمون نمیگیم ولب متاسفانه فرهنگها متفاوته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا همونروز صبحش داداشم رو هم با کمربند زده بود.😐

🤤🤤🤤🤤🤤😲😲😢😲😲😲   چه زنیه این؟

چه داداشی داری واقعا

شوهروباکمربندزده 🤤داداشت چیکارکرده پس

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

چرا حرص بدی 😿

من ب عنوان یک عدد خواهر شوهر تازه استخدام عروسمون خیلی از من خوشش نمیاد با وجود اینکه کلا خیلی تو مهمونیا نیستم و اصلا حرف نمیزنم بالاخره ی چیزی درمیاره

میگه فلانی بهم محل نذاشت و ...اینا 

در کل ایده ی من در رابطه با عروسمون اینکه کلا نباید زیاد حرف زد باهاش یه سلام و تمام

2728
فقط جیغ زدم.دوبرابر هیکل منو داره.داشت خفم میکرد.بعدمامانموکتک زد.به هممون فحش داد.تنها برخوردی که ب ...

وای چقد بیشعوره این دیگه کی بود گرفتین بیست سالم بزرگتری ازش بخدا من اگه جلوزندادشم وای نمیسم چون ۲۵ سال ازم بزرگتره اون وقت این احترامم نمیذاره تازه میشنوم ی زن میتونه اینقد وحشی باشه 

همین که شما با این طرز فکر و اخلاق شدید خانم برادرشون انگار خدا زدشون  واسه هفت پشتشون کافیه

😑😑😑😑😂😂😂😂😂

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
عزیزم من هنوز ازدواج نکردم ک از خوبی خودم بگم از مادرشوهر بد ولی خدا گواه مامان من خیلی بی زبون اگه ...

ای بابا عزیزم متاسفانه بعضیا خیلی بی فرهنگن چی بگه ادم.. اینجا هم میام چیزی میزنم چون کسی منو‌نمیشناسه وگرنه تو واقعیت بد مقابل بدی همیشه سکوت کردم... امیدوارم تو خانواده شوهرت خیلی خوب باشن با هر کی ازدواج کردی فقط از من به تو نصیحت عاشق شدی نگو دوسش دارم و خاتوادشو چشم پوشی کنی اول خانوادشو بسنج ببین به فرهنگتون میخورن تا مبادا خدایی نکرده سر عشق و عاشقی گرفتار یه سری ادم بب فرهنگ بشی یه عمر باید باهاشون زندگی و رفت و امد کنی اول اونارو ذر نظر بگیر بعد دنبال عاشقیت برو

ولی به والله من بهش بی احترامی نکردم...اون به بچه ی من فحش داد وقتی اعتراض کردم حمله کرد وکتکم زد. ...

حق با شماست عزیزم عروستون خیلی بی فرهنگه منم کای شما بودم دیکه محلش نمیزاشتم موندم بعضیا او چه خانواده هایی بزرگ شدن من تو سرمم بزنم خانواده ام میگن سخصیت تو بالاتر از ابن حرفاست که دهن به دهن اینجور ادما بشی ، دیگه محلش نزار ، همین بی محلی از صد تا فحش برای ادما بدتره ، نگاه به تاپیک من نکن برای حنده زدم وگرنه تو واقعبت به خواهر شوهرم محل نمبدم همین بی محلی از صدتا فحش براش بدتره ، بخوای دهن به دهن این ادما بشی که عین خوذشون بی شخصیت میشی

واه واه .حواست باشه .من یه خوارشوهرم 

😂😂😂منم خواهر شوهرم عزیزم ولی خدایی با عروسمون عین خواهریم و جوریم با هم ولی این خواهر شوهر من با خودشم مشکل داره یه دیوونه گیرم اومده متاسفانه چه کنیک دیگه اینم از بخت و اقبال من بود😂😂😂

تفریح دیگه ای نداریم😊😅😅😅😅

کتاب بخون دختر خوب

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
بخدا من همیشه احترامشونو نکه میدارم ازش بدی هم دیدم ولی در قبالش محبت کردم ولی قذر نمیدونن همیشه خوا ...

منم این معضل داشتم واقعا عذابه میدونم ولی اصلا درست نیست ذهن تو درگیر این جور مسائل کنی باز خودت بهتر میدونی

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706