2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا نمی فهمم چرا این قدر کنکور ‌درس رو مهم می کنن ! هر کی باید بره تو زمینه ای که استعداد داره ! همه که نباید برن دانشگاه 😐

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪 
2720
واقعا نمی فهمم چرا این قدر کنکور ‌درس رو مهم می کنن ! هر کی باید بره تو زمینه ای که استعداد داره ! ه ...

آره بخدا.

همش استرس استرس استرس

دختر خواهرم داره میره دهم،رشته تجربی؛اونوقت از الان بخاطر استرس درسو کنکور ریزش مو شدید گرفته طفلی😢😢😢😢

A bitter ending is always better than an endless bitterness

اصلا نگران نباش و الکی استرس نگیر تو دانشگاها حلوا خیرات نمیکنن.

من واسه کنکور خودمو کشتم رتبم ۳ رقمی شد و ۶ سالم درس خوندم کلی هم دنبال کار گشتم در رابطه با رشتم آخرش هیچی به هیچی 

صبحا آشپزی و خونه داری میکنم شبا تو نی نی سایت میچرخم.

اصلا نگران نباش و الکی استرس نگیر تو دانشگاها حلوا خیرات نمیکنن. من واسه کنکور خودمو کشتم رتبم ۳ رق ...

اخی عزیزم😔😔😔

رتبه سه رقمی بودی هیچی به هیچی؟😔😔😫😫😫

اخی عزیزم😔😔😔 رتبه سه رقمی بودی هیچی به هیچی؟😔😔😫😫😫

آره به خدا

چقدر سالای دبیرستان خرج کردم واسه کلاس و کتاب کمک آموزشی و هزار جور چیز دیگه 

رتبم شد ۴۳۸

مهندسی پزشکی لیسانس دانشگاه تهران خوندم.

فوقشم تهران جنوب خوندم.

کلی توی بیمارستانا شرکتای واردات صادرات و اینجور جاها دنبال کار گشتم آخرشم پشیمونم که هم وقتمو تلف کردم هم پولمو.

اینجوری نمیگم که نا امید بشی فقط میگم که زیاد حساب باز نکن روی رتبه ی کنکور و درس و دانشگاه.

همین امسال بعد اعلام رتبه های کنکور شنیدم یه دختری به خاطر اینکه رتبه اش زیاد شده خودکشی کرده🤦🏻‍♀️واقعا اهمیت و ارزش نداره.

2714
خب همین تک پسروداشت بعدم پسرش داشت خلبانی میخوند

من نفهمیدم چیشد😆😆😆

یبار برام توضیح میدی درحد زیره دیپلم؟😅😅😅😅😅

من نفهمیدم چیشد😆😆😆 یبار برام توضیح میدی درحد زیره دیپلم؟😅😅😅😅😅

این سرداربرادرنداشته کرداهم که به پسراشون علاقه خاصی دارن بعدم مادروخواهرش وابسته اش بودن بعدم چندماه موندتوکمابعدفوت شدبعدشم میخواست خلبان بشه 

خدایابابت داده ونداده ات شکر