2726
عنوان

بارداری یا نه ؟ کیا با شرایط من باردار شدن و الان چه نظری دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 26 پست
شايد مشكل  همسرته كه باردار نشدي نذار پاي اينكه اشكال از توئه

اصلا برام فرقی نمیکنه مشکل از کیه. ناراحتیم از اینه که کلا نشدیم . و همسرم هم بخاطر مخالفتش با بچه دار شدن برای درمان همراهی نمیکنه

منم ۳۴سالمه و ۶ ساله ازدواج کردم. همسرم اوایل میگفت تا ۵ سال بچه نمی خوام ولی بعد از ۵ سال که به آرا ...

عزیزم چقدر شبیه منی و چقدر حرفات برام دلگرم کننده بود . شما تصمیم داری با نظر شوهرت پیش بری و بچه دار نشی کلا یا اینکه با نظر خودت پیش بری و پیگیر بارداری باشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره والا😃😃 خیلی سال پیش فکر میکنم 90 بود اتفاقی اینجا رو دیدم و به عنوان خواننده خاموش می خوندم بع ...

چند سالته ؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
عزیزم چقدر شبیه منی و چقدر حرفات برام دلگرم کننده بود . شما تصمیم داری با نظر شوهرت پیش بری و بچه دا ...

پیگیر بارداریم هستم و خودمم با اینکه از شرایط الانم راضیم ولی بخاطر غریزه مادری و اینکه شاید چندسال دیگه بچه بخوام و اونوقت شاید دیر باشه، تصمیم گرفتم بچه دار شم. ولی چون شوهرم براش مهم نیست، خیلی نگران این قضیه نیستم. از امروزم لذت میبرم و همه چیز رو سپردم به خدا که هرچی خیر و صلاحه برامون پیش بیاد. ان شاالله که واسه شما هم هرچی خیره پیش بیاد.

شما زیر نظر دکتر باش و پیگیر باش. منم با اینکه سنم ۳۴بود وقتی به دکتر گفتم سه ماهه اقدام کردم ( یه جورایی الکی گفتم چون توی اون سه ماه شوهرم همکاری نمیکرد)و باردار نشدم گفت تا یکسال طبیعیه(تازه من یه عمل فییروم هم داشتم) بعد به اصرار خودم واسم دارو نوشت که پروسه بارداری رو جلو بندازه. 

اصلا برام فرقی نمیکنه مشکل از کیه. ناراحتیم از اینه که کلا نشدیم . و همسرم هم بخاطر مخالفتش با بچه د ...

راستش همسرم منم همکاری نمیکرد جوری که من عمل فیبرومم رو دو سال به تعویق انداختم(چون دکتر گفته بود ۶ماه بعد از عمل باید باردارشی)، تا اینکه اوضاعم وخیم شد و شوهرم قبول کرد و عمل کردم. ولی بعد از عمل وقتی خیالش بابت سلامتیم راحت شد دوباره زیر قولش زد و تا الان که نزدیکه دو سال همش امروز و فردا میکرد گاهی میگفت بخاطر شرایط مالی گاهی بخاطر آرامش گاهی بخاطر ....

خلاصه از راهی که بگی وارد شدم قهر دعوا تهدید به جدایی و بی محلی و ... ولی وقتی دید واقعا من بچه میخوام و  هم بخاطر عدم بارداری مریضی های مختلفی گرفتم مثه همین فیبروم یا الان کیست و ... کوتاه اومد.

شما هم سعی کن باهاش حرف بزنی، بگو که واقعا مادر شدن رو دوست داری و نباید جلوی رسیدن به آرزوتو بگیره. توی این مدت هم خودت پیگیر باش حرفهای دکتر رو باهاش در میون بزار از بی خیالیش دلسرد نشو خیلی مردا این مدلی هستن.

راستش همسرم منم همکاری نمیکرد جوری که من عمل فیبرومم رو دو سال به تعویق انداختم(چون دکتر گفته بود ۶م ...

یکدنیا ممنونم برای این راهنمایی های خواهرانه و مفصل . مرسی که وقت گذاشتی و دلسوزانه باهام حرف زدی

یکدنیا ممنونم برای این راهنمایی های خواهرانه و مفصل . مرسی که وقت گذاشتی و دلسوزانه باهام حرف زدی

سلام.من الان تاپیک شما رو خوندم.اگه شرایط مالیتون اکیه یا متوسط هستین اقدام کن چون حتما بیشتر از یه بچه نمیخواین دیگه.بعدم بله بچه خیلی خیلی دردسر داره مگه اینکه شانس بیاری و خودش اروم باشه .کلا تا دوسال یا سه سال شرایطتون تغییر محسوس میکنه ولی خوب شیرینم هست.به نظرم ببندین خودتونو به گرمی و شما خودت اول پیگیر کار خودت شو.مثلا پریودات منظمه ....یه دکتر خوب انتخاب کن .انشالله هر چی خیره😍

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56