2726
عنوان

یبوست😭

433 بازدید | 59 پست

سلام بچه ها ببخشید میدونم موضوع تاپیکم اصلا قشنگ نیست ولی به کمک احتیاج دارم لطفا مسخره نکنید و نخندید ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد

وای خیلی درد بدیه یه مدته دچارش شدم بعضی وقتا خوب میشه بعد باز یهو پیداش میشه

بنده اقدام کردم واسه بارداری و روز29پری هستم همش حس میکردم تمام این علائمی که دارم علائم بارداری ولی حالا که فکرشو میکنم میبینم علائم یبوست ممکنه باشه

اخه توی لگنم پهلوهام کشاله رونم تخمدونام و سمت راست نافم تیر میکشه و یهو میسوزه اصلا دیگه حس میکنم بخاطر یبوسته نه علائم بارداری

بنظرتون چی خیلی زود جواب میده؟خیلی چیزا خوردم و بی فایده بوده یا اینکه یه روز جواب گرفتمو فرداش همون آش و همون کاسه

یه خانمی بهم گفت یه قاشق روغن بخور مشکلت درست میشه ولی میترسم بخورم اخه یه خانمی باردار بود بچش نمیومد یعنی نمیتونست زایمان کنه بچه ها بهش میگفتن روغن بخور بچت میاد بیرون حالا نمیدونم چه ربطی داشت ولی اینو که خوندم میترسم روغن بخورم یه وقت باردار باشم دفع بشه

میدونم چیزای که میخوری از روده دفع میشه دیگه ولی نمیدونم چرا واسه زایمان به خانمه میگفتن روغن بخور

میشه راهنماییم کنید؟حس میکنم شکمم داره میترکه

ببخشید اگر بی ادبی کردم ولی ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد لطفا بدون شیرین بازی اگر درمانی پیشنهادی دارید بگید

نیازمند معجزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آلو بخارا خیس کن ناشتا بخور

اگه دیگه هیچی جواب نداد شربت منیزیم بخور دکتر ب من گفت منعی نداره تو بارداری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

من خودمم چن روز پیش همچین تاپیکی زدم بعدش رفتم قرص خریدم هیچی نکرد اصن قرص نخور خودتو ببند ب آلوخشک و انگور😊من دوروز بود دوباره دفع نداشتم دیشب انگورخوردم دوباره خوب شدم آلوبخاراهم خیلییی خوبه

کاملترین و ارزون ترین پاورپوینتارو از فروشگاه زیر دانلود کنیدhttp://fan.sellfile.ir حتما یه سربزنید و قیمتارو مقایسه کنید❤پاورپوینتای درخواستی فقط و فقط دوتومن طراحی میشه مهم نیس صفحش چقد باشه.همه ی پاورپوینتا دارای تصاویر ودرصورت نیاز رسانه های دیگر هستن.واقعا برای طراحیشون وقت گذاشته شده وازبهترین مطالب استفاده شده.طراحی ظاهریشم خیلی عالیه مطمئنم مورد پسند دانشجوهای عزیزمون هست❤💜

راهای زیادهس

موزوماس نخور

سبزیجات بخخورزیاد 

خاکشیرباابجوش یکم .صبح ناشتا بخور

کاهو زیاااد باخیار

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2706