2410
2553

سلام دوستان من تو ختم واقعه شرکت کردم دیروز قرار بود ۵ تا سوره بخونم ولی سرم شلوغ شد نتونستم ادا کنم ولی امروز هم اون ۵ تارو خوندم هم ۶ تایی ک باید میخوندمو خوندم میخواستم ببینم قبوله اینطوری؟

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته خدا مهربونه ولی قاعده ختم انجام دادن ترتیب هست، دقت کرده باشین ختم ها رو میگن اگر روزی فراموش کردین از ابتدا دوباره شروع کنید البته ختم واقعه که اشتباه نکنم چهارده روزه وهر روز یکی اضافه میشه وبه این صورت ی روز خونده نشه ختم نمیشه که دیگه 

2720

ایشالا ک خدا سخت نگیره و قبول کنه این سریو خ ناراحتم  

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

مرسی از همتون بچه ها ایشالا ک قبول کنه خدا