2733
2734
من الان عمران میخونم ولی میخوام کنکور انسانی هم بدم برم روانشناسی البته فقط قصدشو دارما نمیدونم شدنی ...

به نظرت میتونم امسال هم دانشگاه برم هم واسه کنکور هنر بخونم؟؟یعنی وقت میکنم؟؟

و اینکه اگه سال دیگه کنکور هنر روزانه یه چیز خوب قبول شدم میتونم از قبلیه انصراف بدم برم رشته جدیده؟؟

الان نون تو,کامپیوتر سخت افزار و نرم افزاره ,صنایع هم همینطور

تو ریاضی دیگه باید بری خارج از همون اول دنبال اپلای باش

و اینکه برا ارشد اگر درسات خوبه روی بیوانفورماتیک فکر کن,چون تا چندسال دیگه اکثر مشاغل محتاج بیوانفورماتیک میشن…

باردار نیستم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرت میتونم امسال هم دانشگاه برم هم واسه کنکور هنر بخونم؟؟یعنی وقت میکنم؟؟ و اینکه اگه سال دیگه ...

نمیدونم من عزیزم مشاور داری؟از اون بپرس ببخشید واقعن اصلن نمیتونم راهنمایی کنم یه چیزی بگم اشتباه باشه😊

ورژن جديد.......عروس خانوم وکیلم؟!؟عروس رفته با دوس پسراش بهم بزنه !!! میاد الان !😐😂😂😂😂😂
2731
نمیدونم من عزیزم مشاور داری؟از اون بپرس ببخشید واقعن اصلن نمیتونم راهنمایی کنم یه چیزی بگم اشتباه با ...

اخه چرا نمیدونی😭😭حوصله ی مشاور ندارم

حداقل اینو جواب بده

با رتبه ۱۷۰۰۰ چی قبول میشم دانشگا ازاد😂

تو متن تاپیکم نوشتم رشته ی ریاضی😂😂😂😂رتبمم ۱۷۰۰۰ شد😑

ببخش ندیدم

حسابداری قبول میشی البته شهرستان ها ن تهران

من خودم مدیریت بودم ۲۰ هزار تجربی پیش من نشسته بود حسابدازری هم همینجوره 

نه  اگر روزانه قبول بشی یک سال محرومی… سراسری روزانه انتخاب رشته کردی؟

نه ببین من الان کنکور ریاضی دادم

بعد مثلا صنایع دانشگاه ازاد قبول میشم

بعد همزمان ک دانشگا میرم از اونور درسای هنرو بخونم

کنکور هنر ۹۸ شرکت کنم

بعد مثلا گرافیک سراسری روزانه قبول بشم

اونوقت میتونم از صنایع انصراف بدم همون سال برم گرافیک سراسری ؟

2738
ببخش ندیدم حسابداری قبول میشی البته شهرستان ها ن تهران من خودم مدیریت بودم ۲۰ هزار تجربی پیش من نش ...

نه دانشگاه ازاد میخام برم

در ضمن تو دانشگاه ازاد رشته حسابداری نبود امسال😭😭😭

🤔

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊
2706