2733
2734
عنوان

خونواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 27 پست
منم مشکل آن چنانی ندارم ما فامیلیم مادرشوهرم زن عموم میشه .... اصلا تو این ۳ سال رومون تو روی هم باز ...

منم مادر شوهرم زن عمومه تو این 14 سال راحت بودیم اصلا کاری نداره کی می ریم کی می یایم 

سعی می کنم یه روز درمیون سر بزنم بهشون 

ولی جاریم رفت آمد نمی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مادر شوهرم زن عمومه تو این 14 سال راحت بودیم اصلا کاری نداره کی می ریم کی می یایم  سعی می ...

آفرین ... بهت تبریک میگم خیلی خوبه ۱۴ سال نشستی عزیزم انشاالله همیشه تو زندگیت راحت و خوش باشی 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2728
منم مادر شوهرم زن عمومه تو این 14 سال راحت بودیم اصلا کاری نداره کی می ریم کی می یایم  سعی می ...

منم مشکل اون جوری ندارم اما خیلی پشیمونم خیلی دوست دارم مستقل باشم ... رفت و آمدمون چون یکی اصلا توضیحم ندیم مثلا میبینن چقدر خرید کردیم میدونن کجا میریم میایم خوشم نمیاد ... دوست دارم مستقل باشم.... هیچی زندگی مستقلی نمیشه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
ممنونم خونه مال خودمون هس یعنی پدرشوهرم به عنوان مهریه داده همچنین شما

اهان .... خوب و خوش باشید انشاالله دوستم ممنون 😍😘😍😘🤗

2738
منم مشکل اون جوری ندارم اما خیلی پشیمونم خیلی دوست دارم مستقل باشم ... رفت و آمدمون چون یکی اصلا توض ...

امیدوارم به خواستت برسی 

مال اصلا نمی فهمه چون با آسانسور می ریم و میایم ولی تو نگهداری بچه ها خیلی کمکم کرده 

عیدا میریم و هر وقت همسرم مسیرش بخوره یا با داداش مجردش کار داشته باشه ی سر میریم البته مادر شوهرمم خوشش نمیاد بریم زیاد از عروسیمون ب این ورم خونمون نیومده اصلا😊خدا حفظش کنه از خونه ش بیرون نمیره چند بار دعوتشم کردم میکه راهتون دوره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
امیدوارم به خواستت برسی  مال اصلا نمی فهمه چون با آسانسور می ریم و میایم ولی تو نگهداری بچه ها ...

خوب پس خونتون مدلش فرق داره عزیزم ... مال ما حالت ویلایی و حیاط داره .... دو واحد قدیمی ساخته .... خیر ببینه کمک کرده بهت ... قطعا شما هم خوبی که اونم خوبی میکنه 

چه برادرشوهر بي عاطفه اي داري استارتر حتي عيد هم نرفته به پدر و مادرش سر بزنه

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده