2737
2734
عنوان

خونواده شوهر

417 بازدید | 27 پست

بچه ها شما هرچندوقت میرید خونه مادرشوهرتون؟

من خودم راه دور زندگی میکنم و هر دوسه ماه یه بار که میام شهر پدرمادرامون یه هفته میمونم خونه بابام و یه شبم‌ میریم خونه مادرشوهر

الان برادرشوهرام هم که راه دورن هر ۶ ماه به بار میان دوسه روز میمونن و میرن

من اولا بیشتر میرفتم ولی دیدم اونا اینقد کم‌ میان منم کمش کردم

یکی از برادرشوهرام هم که قبل عید عروسیش بود راه دور زندگی میکنه حتی عید دیدنی هم نیومدن فقط دوسه ماه بعد عید یه شب اومدن و رفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر خوب .... کاش منم راه دور بودم .... من طبقه بالای مادرشوهرم زندگی میکنم ... ولی هر موقع دعوت کنه میریم دو سه هفته یه بار یه شام دعوت میکنه میریم .... ولی شب نشینی چند شب یه بار میریم 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2738
ما تو یه ساختمونیم  ولی اطرافیانم که می آن خانوم می ره خونه مامانش. آقا هم می ره خونه مامانش&n ...

ینی یه جا نشستن خییییییلی بده 😢😢😢😢😢 با هم همدردیم

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

جالب حالا ما كم ميريم جاريم هر هفته

يه سري رفتيم يه هفته مونديم

جاريم داشت مي تركيد كه ما يه هفته مونديم

ز زده شوهرم يخچال فريزر تا خالي نكنين بر نمي گردين

مارسيديم تهران

يه هفته نگذشت رفت ده روز موند اونجا

نه من مشکل ندارم  خونمون سه طبقه با مادرشوهرم و 3 طبقه با جاریم  فاصلس

منم مشکل آن چنانی ندارم ما فامیلیم مادرشوهرم زن عموم میشه .... اصلا تو این ۳ سال رومون تو روی هم باز نشده و اینا .... اما من خییییییلی پشیمونم خییییییلی ..... رفت و آمدم سخته 

2706