2726
عنوان

هرکی میخوادخوشگلترشه زودبیاااااد این تاپیکواصلاااااا ازدست ندید😊

| مشاهده متن کامل بحث + 68835 بازدید | 1271 پست

ناخن:من ناخناموژلیش میکنم ی چی شبیه برق ناخن برای محکم کردن ناخونه میتونید ازتاپ کات وبیس کات هم استفاده کنید مثل برق ناخن زیر لاک وروش زده میشه ک هم ناخن رومحکم میکنه وهم لاکتون نمیره،،من هفته ای دوبار ناخناموتواب لیمو خونگی نه صنعتی میذارم هم سفیدمیشه وهم محکم،محولهای ناخن هیدرودرم هم خیلی خوبن،لاک نمازی ک دیشب ازش گفتم خیلیانمیدونستن چیه برای کسایی ک نمازمیخونن وعاشق لاک زدنن عالیه چون یه حالت پلاستیکی داره وبدون استون پاک میشه

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نیاز به رسیدگی ندارم خوشگلترین دختر ایرانی ام

خوشگلم بایدب خودش برسه ک خوشگل بمونه

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
2728

ی مدته ی طرفه صورتم از این جوشای ریز و مسخره میزنه هرچییییی میزنم بهش نمیره از ماسک تخم مرغ گرفته تا آلوئه ورا،ابلیمو،سدر و ماست،خلاصه هرچی ک بگید امتحان کردم ی ماسک خوب میخام ک خودتون استفاده کردید و نتیجه دید خاهش میکنم راهنمایی کنید خستم کردن😭

برای جوش سر سیاه روی بینی اگه راه حلی داری بگو لطفا از ماسک سیاه و آبلیمو هم استفاده کردم نتیجه نگرف ...

گلم برم سراغ پوست همه روتوضیح میدم

برا منافذ باز پوست ماسکی چیزی سراغ دارین بگین 😊

توقسمت پوست حتمامیگم

برای شوره موها سر راهکار بدین...چن بار دکتر مراجع کردم فایده نشد میخوام روی ببرم به طبیعت....چکار کن ...

سرکه سیب وحنای بی رنگوامتحان کن گلم

چجوری درست میکنی سرکه رو

خونگی رو یه سری ازعطاری های معتبردارن

2706