2703
2553

(دوستان تواین تاپیک میخوام راجع ب رسیدگی به پوست ومووناخن حرف بزنم وماسک خونگی وکلی چیزای مفید یادتون بدم،بیایدبه خودتون اهمیت بدیدوبیشتر وقت بذارید وازتجربیاتتون بگید که همه بهره مندبشن،،سعی کنیدتاپیکوبالانگهدارید چون بنظرم خیلی مفیده ایناتجربیات شخصی خودمه وچون جنس پوست وموهافرق داره ممکنه جواب بده برای خیلیاممکنم هست جواب نده😊)

۱:موها//من ازنرم کننده طلایی لطیفه استفاده میکنم وشامپووماسک موم خارجیه ولی ماسکاوشامپوهای ایرانی خوبم زیادهست ایپک،ای پلاس کلییرو...ازاسپری دوفازه هم برای تقویت ونرم کنندگی مواستفاده میکنم وکریستال مو،،گره بازکن فیروزهم واقعاخوبه،تااینجاقسمت شیمیایی بود،حالاروش های طبیعی:موخوره درمانش فقط کوتاه کردنه امابعدش برای این ک دیگ موخوره نگیریدهفته ای۲بارموهاتوباسرکه سیب طبیعی بشوریدمثل شامپوازش استفاده کنید،تاجایی ک ممکنه کمتراتومو وسشواراستفاده کنید،باشونه چوبی موهاتوشونه کنیدوموقع خواب ببافین چون الکتریسته برخوردموبابالشت باعث موخوره میشه،،برای شوره وپوسته سر ازحنای بی رنگ استفاده کنید روش استفاده روجلدش نوشته شده وهیچ رنگی نداره ورنگ موتون تغییرنمیکنه،،روغنای مختلفی برای مو وجودداره اماروغن بنفشه برای همه چی بهترینه پیامبرکلی ازخواص وبرتری این روغن نسبت ب روغن های دیگ گفتن...توپست بعدی میریم سراغ پوست وناخن

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

لايك لدفا💜

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم لایک

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2714

لایک

🙏🏻رَبًِ لاتَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏🏻                                        🙏🏻یاطبیب من لا طبیب له🙏🏻                                                    🥳تیکر تولد همسریمهههه🥳                                                             که ان شاءالله بزوووودی              زود تبدیل میشه به تیکر بارداری واقعی😍🤲🏻
2706