2410
2553
عنوان

دوهفته ی معده دردم و اسهال استفراغ

339 بازدید | 10 پست

باردارم هفته27هستم هرچی به دکتر میگم اصلا گوش نمیذه به حرفام مدام میگه بعد غذا دراز نکش آب باغذا نخور و.....هرچی میگم انجام میدم ولی بی اثره و ربطی نداره دردم ب اینا گوش نمیده

اسهال شدیدم همراه بامعده درد یک حالت مسمومیت دارم درد دارم

بارانیتیدین هیوسین و عرق نعنا سرگرم میکنم میدونم اثر نداره یکی راهکاری بهم بگه ثواب داره خداخیرش بده

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  

اينكه گفتم إسهال رو خوب ميكنه . براي معده درد بعد از هر بالا آوردن يه موز بخور. متاسفانه اولش درد ايجاد ميكنه ولي بعد چند دقيقه اوكي ميشه

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چاي خشك رو كف دستت حسابي نرم كن و بعد بدون آب قورت بده تا ٢٠ دقيقه آب نخور روش.

چشم الان امتحان میکنم ان شاالله نتیجه بده خیلی درد دارم معدم از درد بیحالم کرده

2720
اينكه گفتم إسهال رو خوب ميكنه . براي معده درد بعد از هر بالا آوردن يه موز بخور. متاسفانه اولش درد اي ...

دیابت دارم موز ممنوعه خوردنش واسم نمیدونم چکارکنم دردش خیلی شدیده دکترم دارونمیده نمیدونم چرا

نعنا خشک رو بجوشون یا یک قاشق عسل یا کمی نبات روزس دو سه بار بخور. معده و رودت رو کامل میشوره و ضد عفونی میکنه. حداقل سه روز

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
دیابت دارم موز ممنوعه خوردنش واسم نمیدونم چکارکنم دردش خیلی شدیده دکترم دارونمیده نمیدونم چرا

براي ديابت موز بد هست پس🙁🙁 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2714
نعنا خشک رو بجوشون یا یک قاشق عسل یا کمی نبات روزس دو سه بار بخور. معده و رودت رو کامل میشوره و ضد ع ...

نعنا تو حاملگی ضرر نداره؟حتی عرق نعناهم ک میخورم با ترسه