2737
2734

۳۲ هفته و ۶ روزم

دیشب خواب دیدم زایمان کردم

دخترم خیلی ناز و قشنگ بود. از بس خوابم نزدیک واقعیت بود که الان بیدار شدم دلم براش تنگ شده. چشمم هی دنبالشه.

شده شما هم خواب نی نی رو ببینید و بعد زایمانتون هم شبیه خوابتون بوده باشه؟

سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خخخخ نترسونمت ولی خواب زن چپ.دخترت زشت شد ناراحت نشی 😁😁😁😁

خواب زن چپ نیست عزیزم،خواب ظن چپه.هیچ ربطی به زن بودن نداره

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2738

من... چند بارم خواب دیدم از نوزادی تا 6، 7 سالگیه دخترمو الان دخترم سه ماهشه و عین خوابمه 😍😍😍😍😍

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

من قبل فهمیدن بارداریم خواب دیدم که یه جوجه یاکریم تو خونمون دنیا اومده . هفته بعدش فهمیدم باردارم.

قبل از اینکه جنسیتشو بفهمم دو بار خواب دیدم دارم به پسر بچه شیر میدم و بچم هم پسره . ولی قیافشو یادم نیست که بعد زایمان ببینم اون شکلیه یا نه😂 حالا شاید توی این یک ماه باقی مونده ببینم

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍

من خواب پسرمو دیدم..دیدم بوره ارومه وچشم رنگی..ولی کلا برعکس شد..موها وچشماش مشکیه😍ولی نق نقو وغرغرو😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من 

هر سه تا بچه ام رو دیدم خوابی

اولی سه روز بعد نزدیکی امام علی امد وبهم گفت بارداری وکمردرد نمیشی. بعد تو بارداری دیدم بلند و سبزه هست

سر دومی از گردن به پایین دیدم پسره و توپلی وسفید 

سر سومی دیدم دارم انجاش رو پماد میزنم و دختر 

همه هم به واقعیت پیوست😍😍

2706