2737
2734

سلام جایی رو‌میشناسین که در کمترین زمان بشه ازش آیلتس گرفت؟ اگر جایی رو‌میشناسین که کسی ازش جواب گرفته لطفا معرفی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو کرج سفیر و نصیر خوبه

کانون زبان خیلی وقت تلف می کنه.

گرفتن رو که ادم می گیره بستگی به نمره ای که مدنظرته داره. بیشتر خودت باید فعالیت کنی. برای آیلتس فقط در حد راهنمایی کلاس موثره

این چیست که چون دلهره افتاده به جانم * حال همه خوب است من اما نگرانم 
2738

دقیقا نمیدونم چه لولی هستم ولی چند سال زبان میخوندم و دانشگاهم تا کاردانی ادبیات زبان خوندم ولی خب ۳سالی هست از درس دور بودم. اسپیکینگم ضعیف شده.ولی مجبورم آیلتس بگیرم. دنبال یه آموزشگاه خوبم که الکی وقت تلف نکنه

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا خواهید کرد تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته آموزش ببینید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک مینماییم و همچنین به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند میباشیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج