2726

دو روز دگ وقت عملمه

سزارین میشم

ولی 30ام هم 40 هفتم پر میشه

مادرشوهرم میبینه من باردارما ولی همش تیکه میندازه اذیتم میکنه همش نقشه میکشه اذیت کنه

بچم از عصری تا الان یه لحظه هم آروم نشده

خیلی ناراحتم

خوابمم نمیاد اصلا

چیکار کنم از این آدم خدا نترس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گور باباش بزار اینقدر تیکه بندازه تیکه دونش پر شه .مادرشوهر چیه که تیکه هاش باشه 

به نی نی خشگلت فکر کن لوازمش و مرتب کن خونت و اماده کن خودت مشغول برنامه های ورود فرشته خشگلت کن الان کار واجبت که لذت بردن از این لحظات ول کردی چسبیدی به حرفای بی ارزش مادرشوهر بزار اینقدر بگه جونش دربیاد بهش بخند بترکه

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...

بچم خیلی گناه داره ... اخه حرص میخورم قشنگ معلومه حرص میخوره .... میدونید چیه تا میرم خونش یه سره در حال غیبت کردن و قضاوت کردن بقیس ... 

جو خونشون مسمومه

همشم داره به همه یاد میده که بقیه رو بسوزونید ... خیلی بد دهنه هی میگه به بچه هاش که فلانیو سگ محل کنید فلانیو تیکه بندازید ... از رو ک..و..ن سوزیه فلانی فلان کارو کنید کلا همش یا داره غیبت مردمو میکنه یا به من تیکه میندازه یا بد دهنی میکنه

مطمئنید نقشه میکشه اذیتتون کنه ؟ این خیلی تهمت سنگینیه که واسه زنی که فرزند پسرش رو در شکم داره دو ...

آره خیلی مطمئنم 

مثلا من نشستم تو جمع فقطم من لاغرم برمیگرده میگه آره فلانی خیلی مرد خوبیه خیلی آقاس زنش روباه صفته بد ذاته میبینید هر چی میخوره چاق نمیشه 😐 این لاغرا چون روباه صفت بد ذاتن عوضین چاق نمیشن

حالا تو جمع فقط من لاغرم

شما باشی یه بلانسبت نمیگن به خودت نمیگیری؟

چندبارم  تکرار کنه

و اینکه آقا طرف خودش از زنش راضیه تو چرا میگی زن فلانی بده؟ بد بود که طرف باهاش زندگی نمیکرد

قضاوت زندگیه دیگران بده کار خوبی نیست 

2706