2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی به شرایط بدنیت داره خب معلومه درجه اول طبیعی خییییلییی بهتره اما اگه نتونستی زایمان کنی یا مشک ...

خودم طبیعی دوست دارم ولی همه میگن نکن ببخشید ولی میگن واژن تغیرر میکنه

معلومه كه طبيعي بهتره دكترت تشخيص ميده سالم بودي و مشكلي نداشتي كه انشاالله نداري طبيعي 

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2738

بستگی اول به امادگی بدن خودت داره وخیلی چیزهای دیگه مثلا من نمی خوام اگه اجبار نبودم شکمم پاره کنم می خوام هرچی درد هست واسه قبل نی نی باشه نه بعدش اما بعضی ها دوست ندارند اون درد طاقت فرسا را تحمل کنند وسز انتخاب می کنندوبعد سزهم مسکن استفاده می کنند مهم خواسته قلبی خودته امیدوارم بهترین وراحترین زایمان عمرت را در پیش داشته باشی

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
خودم طبیعی دوست دارم ولی همه میگن نکن ببخشید ولی میگن واژن تغیرر میکنه

والا من توی اطرافیانم ندیدم و نشنیدم 

یه دکتر خوب برو موقع زایمانتم همون بالاسرت باشه توی یه بیمارستان خوب همه چیز عالی تموم میشه

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2706