2733
2734

گلم ،این فکرا رو از خودت دور کن،سعی کن خودتو مشغول کنی؛تفریح کنی،وقت نزاری که فکرای بیهوده بیاد سراغت،با دوست و همکلاسیات بیرون برو،ورزش کن

خدایا بابت همچی شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطم با خدا خیلی کم شده

قبلاً نماز جماعت میرفتم اما الان

یکساله کنار گذاشتمش

چادر می‌پوشم

حجاب میکنم

چشمم رو پاک نگه میدارم

دل کسی رو نمیشکنم

ولی نمیتونم با خدا درد و دل کنم

میگم شاید خدا منو دوست نداره

که اینقدر دلم گرفتس

همش میترسم بمیرم

خیلی خستم و دوست دارم زودتر یه اتفاق خوب بیافته

تا ازاین شرایط دربیام

روم نمیشه برم پیش روانپزشک یا روانشناس چون شهر ما فوق العاده

کوچیکه و همه همدیگر رو میشناسن

میترسم بگن دختر آقای .. دیوونه شده

بنظرتون چیکار کنم ؟؟

درس خوندن مارو به کجا رسونده،من با کلی بدبختی؛بابارداری وبعدش بچه داری لیسانس گرفتم بیکار تو خونم؛آخه من پیش دانشگاهی بودم که ازدواج کردم

خدایا بابت همچی شکرت
2728
گلم ،این فکرا رو از خودت دور کن،سعی کن خودتو مشغول کنی؛تفریح کنی،وقت نزاری که فکرای بیهوده بیاد سراغ ...

ممنون از راهنماییت 

ولی واقعا رمق هیچ چیز رو ندارم

میام نی نی سایت تاپیک خنده میزنم ولی اصلا دلم شاد نیست

هیچ کس باورش نمیشه که درون آشفته من خیلی با ظاهر شادم فرق داره

رابطم با خدا خیلی کم شده قبلاً نماز جماعت میرفتم اما الان یکساله کنار گذاشتمش چادر می‌پوشم حجاب ...

قرآن بخون؛دوباره شروع کن نماز جماعت برو ،چرا خدا دوست نداره،اگه دوستت نداشت تو این دور و زمونه اینقدر پاک نمیموندی،معلومه دوستت داره و هواتم داره؛تو به خدا برگرد و رابطتتو نزدیک کن

خدایا بابت همچی شکرت
2738
بنظرتون برم پیش روانپزشک یا نه؟ میترسم بهم دارو بده و از این سن وابسته قرص و دارو بشم

عزیزم اگه قوی باشی خودت میتونی به زندگی برگردی؛نیازی هم به دکتر نیس،خودت معلومه عاقلی و میدونی اشتباهاتتو،سخت نیس بخوای به قبل برگردی

خدایا بابت همچی شکرت
عزیزم اگه قوی باشی خودت میتونی به زندگی برگردی؛نیازی هم به دکتر نیس،خودت معلومه عاقلی و میدونی اشتبا ...

امیدوارم بتونم خودم دردم رو درمان کنم

ممنون از اینکه برام وقت گذاشتی و راهنماییم کردی دوست خوبم🌸🌸🌸🌸

اگه امکانش هس با مادرت در میون بذار واسه روانپزشک،رابطت با خدارو خیلی قوی کن،خودش تو قرآن فرموده تنها بایادخدا دلها آرام میگیرد،پس جای دیگه دنبال آرامش نباش،سمتش برو و بهش توکل کن،توکل یعنی اعتماد کامل،ب خودش بسپر و خیالت از همه لحاظ راحت باشه،سر این موضع عشقی هم خودتو اذیت نکن چون بعدا بهش میخندی و حرص میخوری از اینکه روزای قشنگتو الکی بحاطرش ازدست دادی