2733
2734
عنوان

علائم سقط چیه ؟

184 بازدید | 21 پست

چند روز پیش با شوهرم دعوام شد و شوهرم کتکم خیلی شدید فرداش افتادم ب خونریزی رفتم دستشویی ببخشید ی چیزی اندازه کف دست افتاد تو چاه اصلا ندیدم چیه بعدشم لخته و خونریزی شدید الان پنجمین روز هست ک همش لخته و خونریزی شدید دارم اصلا خونریزیم کم نشده و اینکه تمام لخته های بزرگ بزرگ میبینم تو پنج روز12بسته نوار بهداشتی تموم کردم نیم ساعت ی بار نوارم خون خالی میشه ولی زیاد درد ندارم میخام بدونم کسایی ک تجربه دارن من سقط کردم

خدایا میدونم که میبینی دلم طوفانه ارامشو ب زندگیم برگردون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بری دکتر چک کنه همش دفع شده یا نه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

١٢بسته نوار استفاده كردى اونوقت اينقدر راحت راجع بهش حرف ميزنى؟؟؟؟😲

بروووووو دكترررررر

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

متاسفانه بله😐😐

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
۵ روز ه  خون ریزی داری اونوقت دکتر نرفتی؟ مارو  دست انداختی ؟

نه خدا شاهده ب دکتر دسترسی ندارم فقط میخام بدونم کسایی ک سقط کردن این علائمو داشتن یا ن

عزيز دلم ٩٩ درصد سقط داشتى و اينكه بقايا مونده كه اينقدر خونريزى دارى،به خودت رحم كن هر طور شده برو دكتر زنداداش من اينطورى شده بود طفلى اينقدر خون از دست داده بود بهش چند واحد خون زدن

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
چند هفته بودی؟؟؟ سونو اصلا نرفتی تا حالا واسه قلب و این چیزا

نه اصلا نمیدونستم شک دارم ک حامله بودم یا ن فقط ی چیز اندازه کف دست سریع افتاد تو چاه بعدشم ک لخته های بزرگ و خونریزی شدید

عزيزم آخرين پريودت كي بوده؟

2706