2703
2553
عنوان

بیاین یکم بخندیم دور هم

472 بازدید | 68 پست

تخمه آوردم دور هم بگیم بخندیم😁

از خاطرات خنده دار تون مثلا تا حالا جایی، جلو کسی زمین خوردین؟؟

یا هر چی دیگه

من یبار تو پیاده رو میرفتم دنبال یه مغازه بودم داشتم تابلوها می‌خوندم یهو پام رفت تو یه چاله تعادلم بهم خورد هی چپ و راست شدم عین منگولا عین مستربین😁 تا بزور خودم نگه داشتم 

تازه چندتا از مغازه دارها هم وایساده بودن

خودم خندیدم فکر کنم اونام هم به خندم خندیدن هم به ضایع شدنم 😁😡

« خدایا شکرت »

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من تازه داشتم ب دوران راهنمایی یا همون دوران جاهلیتم فک میکردم.

یاد اونموقع افتادم ک بدم میومد ب ا س نم برجسته باشه و تو لباس مشخص باشه..همیشه کمرمو عقب میدادمو پاهامو جلوتر خودم مینداختم ک ب ا س ن م معلوم نباشه بااینکه تخته تختم بودااااا اصن ی وضعی  

من دوس دارم الان بیشتر دور هم بترسیم. کیف میده. خاطرات وحشتناک.😱 خودآزارم نیستم به هیچ وجه

دیگرآزاری😂😂😂

من میترررسم😨

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊

دیروز رفتم حمام ،تازه امروز متوجه شدم سرمو یادم رفت بشورم فقط لیف کردم اومدم😐 .شوهرم میگه تو نمونه ای😎

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
دیروز رفتم حمام ،تازه امروز متوجه شدم سرمو یادم رفت بشورم فقط لیف کردم اومدم😐 .شوهرم میگه تو نمونه ...

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن....      
2706