2733
2734
عنوان

شهلاخانوم74744

211 بازدید | 16 پست

خانوما همگی تاپیکای ایشونو گزارش بدید... خود وقیح خانشونه  

تاپیکاشو بخونید همگی چرت و پرت .... فقط میخواد ملتو بذاره سرکار... همه حرفاش باهم تناقض داره... آقای وقیح خواهشا بیخیال این سایت بشو برو دنبال یه لقمه نون حلال برا خانوادت ...   

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سایت پر از شهلا خانومه حالا به درجات متفاوت

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
دیدی توروخدا خواهر.چقدم پرروعه ب من میگه از خدا بترس

بابا خدا باید شفاش بده 

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2738

به نظرم یه دختربچه میاد فانتزی دوران بلوغ

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
دوستان لطفا اين تاپيك منم گزارش بزنيد بتركه . كسي كه كمك نكرد همه به فكر چنگيز بودن😕😕😕 https:/ ...

عزیزم من تاپیکاتو خوندم ... خیلی خوبه .. براچی گزارش بزنیم اخهههه      اون کسیکه بخواد میخونه و سود هم میبره   

وای چرااینجوره همه حرفاش تناقص داره یجوری انگارکمبودداره

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
وای چرااینجوره همه حرفاش تناقص داره یجوری انگارکمبودداره

بچه ها میگن شاید دختر تو دوران بلوغه ... ولی بنظرم یه اقا پسره

بچه ها میگن شاید دختر تو دوران بلوغه ... ولی بنظرم یه اقا پسره

شاید

اصلاقاطی

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
عزیزم من تاپیکاتو خوندم ... خیلی خوبه .. براچی گزارش بزنیم اخهههه       اون کسیکه ...

مرسي فداتشم 😍😍

نه اونكه گزاشتم لينك رو گزارش بزنن نه تاپيك روانشناسي ♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706