2733
2734
عنوان

چقدرب خودتون اهمیت میدین وب خودتون میرسید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2529 بازدید | 151 پست
وقتی سنت کمه چرا بوتاکس میکنی حیف نیس تازگی پوست تو میگیری بزار هرچیزی تو وقتش

وسواس گرفتم خط لبخندم یکم معلومه میترسم عمیق شه

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای شما دیگه خیلی ب خودت گیر دادی😅😅موش تو کاسه ادم وسواسی می افته هاااا😅یه ذره بیخیال شو،منم ب خودم میرسم،سه مدل ماسک خانگی درست کردم صبح ظهر شب میزارم رو صورتم،روزی یک ساعت هم میرقصم و ورزش میکنم،همین

بچه داری؟اخه اگه داری چطوری وقت میکنی اینکارارو بکنی من که اصلا وقت این کارارو ندارم  و از اینق ...

نه عزیزم بچه ندارم

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

من ماسک خانگی،ضدا افتاب برای صورت...روغن زیتون و ماسک برا مو استفاده میکنم.ناخنم فقط شکل میدم...کلا کار خاصی نمیکنم

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
2738
وسواس گرفتم خط لبخندم یکم معلومه میترسم عمیق شه

اگر خیلی زود بوتاکس کنی فکر کنم بعد یه مدتی جواب نمی ده .اقوام ما که خیلی به خودش می رسید الان چهل شده داعون شده بسکه با خودش ور می رفت 

✔️ خبرنگار 
خوش ب حالت انقد حوصله داری

کلاتوهمه چی باحوصلم،خریدکردنموندیدی معنی حوصله روبفهمی😂😂😂

من خیلی به خودم میرسم ولی فقط از طریق روشهای طبیعی اعتقادی به چیزای شیمیایی ندارم مجبورم بشم خیلی كم ...

چکارا میکنی.بگو یاد بگیریم

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
2706