2726
عنوان

خانمای سزارینی

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 25 پست

عزیزم سزارین خودخواسته دیگه انجام نمیده دکتری.باید مشکلی باشه تا سزارین انجام بشه .مگه اینکه دکتری باشه ک یه مقدار پاپیچش بشی تا قبول کنه .تازه اونم تهران .من کرجم کلی دکتر عوض کردم تا دکتری پیدا کردم ک قبول کرد تهران سزارینم کنه.واسه من سال ۹۵ هزینه اش نزدیک ۵ میلیون شد

.

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
عزیزم سزارین خودخواسته دیگه انجام نمیده دکتری.باید مشکلی باشه تا سزارین انجام بشه .مگه اینکه دکتری ب ...

فقط بیمارستان یا دکتر جدا گرفت؟

منم کرجم گلم دکترم گفت تهران سز انجام میدم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما پارسال با ختنه ۵ دادیم که بیمه تکمیلی حدود ۴ تومن رو داد

منم بیمه ام برنامه ریزی ندارم اگه دکتر جدا بخواد

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2728
برو خصوصی پولش رو بیمه می ده ارزون تر در میاد 

آره ممنونم فعلا استراحتم دغدعه شده گفتم بپرسم

برای منو نی نی دعا کن

فقط بیمارستان یا دکتر جدا گرفت؟ منم کرجم گلم دکترم گفت تهران سز انجام میدم

دکترم جدا پولی نگرفت.خیلی ازش راضی بودم.مطبش کرجه اما تهران زایمان کردم

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
دکترم جدا پولی نگرفت.خیلی ازش راضی بودم.مطبش کرجه اما تهران زایمان کردم

اسمش چی بود

اسمش چی بود

ساره پوررستمی