2726
عنوان

خانمای سزارینی

199 بازدید | 25 پست

سلام دوستان شما بجز پول بیمارستان به دکترم پول دادین چقدر؟

سزارین خود خواسته

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
شما همونی که من بهش شماره دکتر دادم یک ساعت پیش؟

نه گلم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه خودت بخوای ک باید پول بدی دوسال و نیم پیش ۸۰۰ تومن بود پول دکتر من ولی چون بچم ۳۵ هفته اورژانسی دنیا اومد دیگه باید سزارینم میکردن دکتر پولو نگرفت چون طبیعی نمیشد زایمان کنه اصلا 

خدایا خودت مراقب بچه هام باش❤
اگه خودت بخوای ک باید پول بدی دوسال و نیم پیش ۸۰۰ تومن بود پول دکتر من ولی چون بچم ۳۵ هفته اورژانسی ...

حتی خصوصی

دکتر من گفت اگر بیمارستان دولتی بری باید ۱.۵ یا ۲ تومن بدی الان یادم نیست اما اگر خصوصی بریم پول نمی ...

آها چون خصوصی کمترینش الان5میگیره یا4 گفتم ببینم دکترم میخواد

من 2سال و نیم پیش 400 دادم.البته اول بار گف 700 اما شوهرم خیلی چونه زد تا به 400 راضی شد.

تازه من تست لگن ازم گرفت و گف نمیتونم طبیعی زایمان کنم و باید سزارین شم و کلا دلش برام سوخت چون گف اصلا جون نداری ک بخوای طبیعی بزایی.

خدا کنه ایندفه ازم پول نگیره آخه خیلی پول زوریه این زیر میزی

میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡
من 2سال و نیم پیش 400 دادم.البته اول بار گف 700 اما شوهرم خیلی چونه زد تا به 400 راضی شد. تازه من ت ...

آره سزارینی باشی نباید بدی اصلا

من طبیعی میخواستم ولی اورژانسی سزارین شد آخرشم نهصدو پنجاه پول گرفتن

بیمارستان یا دکتر

ولی این دکتره چون خیلی کارش خوبه پوله رو تا نگیره بالا سرت نمیاد

😑

2706