2726
عنوان

راهنمایی خرید پلوپز

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شنیدم لمسیش هنگ میکنه

نه من دارم هیچ مشکلی پیدا نکرده . البته تین مدل که شما عکسشو گذاشنی دیگه امتحانش رو حسابی پس داده و خوب از اب در اومدن .

اهای تویی که مرا دور میزنی , زمین گرد است , فردا به خودم میرسی , آنگاه حال و روزت دیدنیست ....
اولی؟؟؟

نه دومی....البته 15سال پیش خریدم.ولی از همون اول تفلون دیگش ساز مخالف زد تا الان که کف دیگش داغان شده ورفتم یک پلوپز دیگه خریدم

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
خب چجوریه؟ چند لیوان برنج چند لیوان آب؟ قبلش باید نم کنم برنجو؟

من دو لیوان اب اصافه میریزم

درجه شو روی چهارمی گذاشتم سوخت. روی سومی گذاشتم تموم.شد کارش دوباره روی ۲ گذاشتم اینطوری خیلی خوب میشه

البته مال من حدودا واسه ۱۰ سال پیشه، شایدم بیشتر چون فروشنده یدونه ته انبار داشت واسم اورد اما ظاهرش همینه

گروه قرمز❤️ وزن 
میگم از دیجی کالا هم نخرید چون خیلی قیمتاش نسبت به بیرون گرونتره . حتی من ی فیلم دیدم که رسما کلاهبر ...

اره راست ميگى من از ديجيكالا خريدم دويست و سه هزار تومن ولى مامانم از بيرون خريد صدو هشتاد تومن ،البته يه سال پيش

And now these three remain : faith, hope and love. But the greatest pf these is love.

سلام عزیزدلم من پارس خزردارم دیچیتال که خورشت برنج سوپ ارم پزباسه نمونه برنج که ابکش شده مخلوط بادپختی عالیه ایرانی بگیرچون برای برنج اینجادرست شده خارجیش برنج شفته میکنه

سلام عزیزدلم من پارس خزردارم دیچیتال که خورشت برنج سوپ ارم پزباسه نمونه برنج که ابکش شده مخلوط بادپخ ...

دیجیتالیش خوبه؟ شنیدم برنامه هاش هنگ میکنه قاطی میشه

خدای مهربونم به همه منتظرا نینی بده لطفا😍
2706