2726
عنوان

رفتارخانواده باقاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 60 پست
چرا تو اون تاپیک اسمی از من نبردی     کوچکتری بزرگتری دیگه هیچ معنایی نداره تو این سایت ...

كجااااااااا 

من علط كردم😫😫😫😫

اهان اون باحالترين ها؟! 

خو اخه شما همش مياي با چوب بالا سرم كجات باحاله😂😘😘😘😘😘😘

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خدا خودش پشت پرده هارو میدونه و قضاوت ما ناعادلانه اس حتما حکمتی تو کار خداس ک سرش بالای دار ...

نه ازهمون چندستل پیشم میدونست بابام بهش دخترنمیده همه هم میدونستن خواهرمو میخواد ولی یکبار نه له خواهرم پیسنهاد دوستی داد نه زنگی چیزی

خواهرمم میگفت بی میل نیستم اما حالا میگه میترسم ازش 

این هیولا بوده اخه یه ضربه میزد دو تا میژد نه ایتقدر که سر مقتول داغون شده واقعا ترسناکه ممکنه ...

همون دیگه مطمئن باش دوباره میکشه نباید این وحشیارو بخشید توف ب این مملکت ک دلش نمیاد امثال اینارو از رو زمین پاک کنه

2728
نی نی خوبه؟

دست بوسه عزيزم😁

خوبه 

فردا احتمالا اگه حال داشته باشم ميرم براي اولين بار سونو گرافي 

راستي من دكتر تو دفترچه ام زده بيست و هفتم برم سونوگرافي ديرتر برم مشكلي داره؟! مثلا دو سه روز بعدش؟ احتمالا باهاش غربالگري هم هست

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
همون دیگه مطمئن باش دوباره میکشه نباید این وحشیارو بخشید توف ب این مملکت ک دلش نمیاد امثال اینارو از ...

انفاقا فکرکنم حکم اعدام صادرشده اینارفتن رضایت دادن

منم خیلی میترسم از ابن جورادما 

اما اینومیشناختیم چی بگم 

خداخودش بهترمیدونه

اونجا نبودی پس بهتره انقد مظلومانه جنایتش و کوچیک نشون ندی ک بخاطر عصبانیت این حق و داشته ک جون یکی ...

کاش شما خدای رو زمین نشی دوستم

اگر نظر من نظر شما نیست لطفا ریپلای نزن!
قاتل هیولا نیست ها.ممکنه برای هرر کدوممون اتفاق بیفته ما اون لحظه اونجا نبودیم.مخصوصا که میگه پسر سا ...

قاتل هیولا هست وقتی کسی ب عمد چندین و چند بار اونی ک زیر دستش هست رو میزنه ک ب کشتش پس هیولاس،حالا یکی رو هل بدی یا از این بحثارو میشه گفت هیولانیست

نرفتی سونوی قلب؟؟

نه هووز اولين باره

کاش شما خدای رو زمین نشی دوستم

آره عزیزم چون من عزیزترین عزیز زندگیم و کشتن یکی از همین آدمایی ک شما ازش دفاع میکنی من خدا نیستم و فقط از خدا میخوام شب و روز ک کاش میشد اون حیوان کثیف و هزاران هزار بار بکشیم ک شاید ی ذره قلب مادرم و خانوادم آرو بگیره

نه ازهمون چندستل پیشم میدونست بابام بهش دخترنمیده همه هم میدونستن خواهرمو میخواد ولی یکبار نه له خوا ...

ترس خواهرت طبیعیه و حق داره 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
قاتل هیولا هست وقتی کسی ب عمد چندین و چند بار اونی ک زیر دستش هست رو میزنه ک ب کشتش پس هیولاس،حالا ی ...

حالا هیولا یاهرچیزی بهش حل زندگی دادن 

نباید این رفتاروکرد باهاش حداقل توهین نکنن کم محل کنن

2706