2726
عنوان

برای شادی خودتون چی کار میکنید؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با شوهرم میریم پیکنیک خیلی بهم حال میده رستوران میریمم خیلی خوبه هر تبکه از جهازمم که تهیه شه خوشحا ...

چند سالته؟باهمینا شاد میشی؟انشاءالله همه مردم شاد باشن

خدایااااا شکرت...
چند سالته؟باهمینا شاد میشی؟انشاءالله همه مردم شاد باشن

29 

فکر کنم افسردگی داری

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

قبلن خرید میکردم هرماه برای خودم ...ولی الان تحت فشار زندگی هستم😓

غمگینم دیه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
مثل من😔

😟منم واقعا تفریح دیگه ای ندارم  تازه شهر غریب هم هستم تنهای تنهام 😕شوهرم دوشیفت کار میکنه اووف خاک برسر این وضعیت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
عزیزم 😔 ای کاش بمیرم در این حد داغونم 

خدا نکنه 😞

چه میشه کرد من تنها سرگرمیم فقط اینکه میرم کتابخونه  کتاب میخونم همین ن دوستی ن کسی 😔

ولی همش میگم این روزها میگذره 

من جدیدا گرفتم.من خیلی شاد بودم خیلیییی تو چشم همه بودم همه میگفتن چقد شیطونی و فعالی الان نیستن ببی ...

با این شرایطی که تو ایران داریم عادیه که هممون افسرده بشیم منم خیلی داغون شدم ولی بازم یه چیزایی حالمو خوب میکنه ایشالا که این شرایط بد زودتر تموم شه ایرانم رنگ ارامشو شادی ببینه

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706