2726
عنوان

برا اولین بار منو زد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 38 پست

عزیزم فک کن یکی جلوت وایسه هی جیغ جیغ کنه ، اعصاب آدم خورد میشه و تعادل روحی بهم میخوره ،

ب نظرم هر خواسته ای ازش داری با مهربونی و با سیاست بیان کن بیشتر جواب میده .

بعدشم شما هم زدیش دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای کاش شما نمیزدی حداقل

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2728

دلتان خوش باشه چه فرقی میکنه کجا

برعکس شما من از تهران متنفرم

با وجودی که خواهران و خاله اونجا هستن و امکاناتش به نظر بعضیا ااااااا عالیه که نیس 

من احساس دلاشوبی دارم تو تهران 

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی
چرا تهران؟ مگه بیرجند چیه ک دوس ندارید بمونید؟

بیرجندیه نامزدم اولا میگفت تهران زندگی میکنیم الان بهم میگه من توان خونه خریدن تو تهران ندارم و باید بریم بیرجند.من تهرانی ام

با جیغ جیغ کردن اگه کاری هم پیش بره موقت

سعی کن تو زندگی با منطق تصمیم گیری کنی

ی زن متین و با ابهت و با جذبه همیشه جدی قاطع در عین حال منطقی صحبت می‌کنه

با گریه زاری داد و هوار کردن یا بقول شما جیغ جیغ کردن فقط خودمونو بی ارزش میکنیم و طرف مقابل اجازه هر بی احترامی بخودش میده بهتر بیشتر بخودمون احترام بزاریم

به رحمت خدا بی اندازه امیدوارم
ازاینکه توهم زدیش پشیمونی؟ خب اونم زد دیگه

ن پشیمون نیستم از زدنم اگه دوباره بزنه بدتر میزنمش..از اینکه ب این جا کشید بحثمون...آشنایی ب جز ما تهران نداره...زده بیرون هنوز نیومده

بیرجندیه نامزدم اولا میگفت تهران زندگی میکنیم الان بهم میگه من توان خونه خریدن تو تهران ندارم و باید ...

کاملا تقصیر شماست

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
دلتان خوش باشه چه فرقی میکنه کجا برعکس شما من از تهران متنفرم با وجودی که خواهران و خاله اونجا هست ...

بیرجندیه نامزدم اولا میگفت تهران زندگی میکنیم الان بهم میگه من توان خونه خریدن تو تهران ندارم و باید بریم بیرجند.من تهرانی ام

خب اگه از اول گفته بود تهران حق داری ولی یکم ببین اگه واقعا پولش نمیرسه کنار بیا واقعا تهران خونه خیلی گرون شده. 

منم اوایل شهر خودمون بودم وشوهرم تهران کار میکرد یک هفته خونه بود یک هفته سرکار. قرار بود چند سال همینجوری بمونیم انقد برام سخت بود خودم گفتم بریم تهران

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
خیلی سختمه از همه دور😔 تازه الان نامزدیم باید بره نمیبینمش حتی ی مدت طولانی

واقعا میتونی از شوهرت دور بمونی بعداز ازدواج؟ شما همرو ب شوهرت ترجیح میدی اینجوری

حاضری از بقیه دور نباشی ولی از شوهرت دور باشی

2706