750
648
عنوان

برا اولین بار منو زد😔😔😔

726 بازدید | 38 پست

بچها خیلی حالم بده از ساعت ۷ دارم گریه میکنم...باهم بحثمون شد سر اینکه دلم نمیخواد بیرجند زندگی کنم و دلم میخواد بیایم تهران...حالا برداشته میگه باید بیای کرمان بخاطر شغلم بدتر از مورد قبلی...بخثمون بالا گرفت من خیلی جیغ جیغ کردم زد تو دهنم منم زدم تو گوشش...فقط نگام کرد هیچی نگفت و با عصبانیت رفت..خیلی پشیمونم خیلی..اولین باری بود روم دست بلند میکرد.حالم خیلی بده

خواب نمیرم😔😔

764
737
774

عزیزم فک کن یکی جلوت وایسه هی جیغ جیغ کنه ، اعصاب آدم خورد میشه و تعادل روحی بهم میخوره ،

ب نظرم هر خواسته ای ازش داری با مهربونی و با سیاست بیان کن بیشتر جواب میده .

بعدشم شما هم زدیش دیگه 

ای کاش شما نمیزدی حداقل

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن

دلتان خوش باشه چه فرقی میکنه کجا

برعکس شما من از تهران متنفرم

با وجودی که خواهران و خاله اونجا هستن و امکاناتش به نظر بعضیا ااااااا عالیه که نیس 

من احساس دلاشوبی دارم تو تهران 

اقای عزیزم عاششششششقتم💖           
727