2726
عنوان

خونه طبقه چهارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 76 پست
خانواده شوهر ک اصنننننن 

چرا؟ وظیفشونه اگه دارن باید کمک کنن خب

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ای وای منم ده ساله مستاجرم تا 4 ماه پیش به این شوهر بی عقلم گفتم بخر بخر بخر گوش نکرد گذاشت ثامن خیر ندیده پولارو خوردن یکسال گذشت ملک گرون شد الان تو فکر طبقه چهارمم پس نخریم؟؟اخه قیمتش مناسب تره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای منم ده ساله مستاجرم تا 4 ماه پیش به این شوهر بی عقلم گفتم بخر بخر بخر گوش نکرد گذاشت ثامن خیر ...

اره قیمتش مناسبتره منم دودلم دقیقا

خدایاااا تو بساز تو بسازی قشنگتره💕
2728
منظورت طبقه چهارم بود عزیزم؟

آره مهم اینه که پس اندازه و روش میره .. پولتو منم میشه ..

قسمت که تموم شد دوباره وان بگیرین و اینو بفروشین یه خونه بهتر

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
اره قیمتش مناسبتره منم دودلم دقیقا

یه مثلی هست میگن هیچ گرونی بی حکمت نیست هیچ ارزونی بی علت نیست. از قیمت مناسب ترش مشخصه که شرایطش مساعد نیست وگرنه هیچ کس نیست از پول بدش بیاد اگه شرایط خونه مساعد باشه صاحبخونه خونه اش رو به قیمت می فروشه. دایی من یه خونه داشت که اونم شرایطش نامساعد بود. ۲ سال فروشش طول کشید

آره مهم اینه که پس اندازه و روش میره .. پولتو منم میشه .. قسمت که تموم شد دوباره وان بگیرین و اینو ...

پولتون جمع میشه

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚

اگه پولتون به متراژ پایین تره ولی طبقه پایین هست بخر فعلا که دو نفرید من به خدا افسردگی گرفتم از کل فامیل عقبم اول همه ازدواج کردم اخر همه هستم همه بعد من خونه دار شدن من نه ...

آره مهم اینه که پس اندازه و روش میره .. پولتو منم میشه .. قسمت که تموم شد دوباره وان بگیرین و اینو ...

خودمم تقریبا همین فکرو دارم باز میگم برای شروع بد نیس 

مرسی عزیزم😗

اگه پولتون به متراژ پایین تره ولی طبقه پایین هست بخر فعلا که دو نفرید من به خدا افسردگی گرفتم از کل ...

مهم تن سالمه عزیزم ایشالا ب همین زودیا بهتریناش نصیبت میشه❤

باید خیلی بگردید بابا. ماهم خل شدیم از بس گشتیم. اگه خانواده اش دارن حتما ازشون کمک بگیرید هرجوری که هست حتی در حد پرداخت قسط وام. 

خونه باید پارکینگ و اسانسور داشته باشه چون شما ممکنه برات مهم نباشه یا ماشین نداشته باشی اما چند سال دیگه موقع فروش برای بقیه اینا مهمه و نمیخرن یا میزنن تو سر مال.

اتفاقای غیر مترقبه هم که ممکنه پیش بیاد بماند

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
یه مثلی هست میگن هیچ گرونی بی حکمت نیست هیچ ارزونی بی علت نیست. از قیمت مناسب ترش مشخصه که شرایطش مس ...

این خونه همه چیش خوبه صاحبخونه بخاطر درمان خانومش لازم داره تو همین خونه ای ک دیدیم مامانم دوسال مستاجر هم نشسته ینی اجاره کرده بودیم

بدون اسانسور نه. خیلی سخته ها اگه بخرید دیگه موندگارید داخلش. ممکنه بخوای حامله بشید بچه دار بشید . ...

دقیقا همه ی این حرفات درسته...من طبقه ی سومم دهنم سرویس شده اونم با یه بچه

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
2706