2737
2734
عنوان

شروع شیرخشک در ده ماهگی😐

1365 بازدید | 32 پست

سلام و شب بخیر 

خانوما دختر من ده ماهشه شیش کیلوئه

همه ازمایش هاش اوکی بوده فوق تخصص هم بردم

سه چهارماهه بود هرشیرخشکی گرفتم براش نخورد اصلا بلد نبود میک بزنه شیشه رو.سرلاک هم شیش ماهگی دادم عوق زد

هفته پیش بخاطر مسافرت براش سرلاک گندم و خرما گرفتم دوس داشت خورد

الانم بشدت علاقمند شده به شیشه ش دوسه بار براش آبجوش نبات درشت کردم توش خورده خیلی ذوق کرده حتی تموم میشه ازش میگیرم گریه می‌کنه حالا بنظرتون براش شیرخشک بگیرم یه کم وزن بگیره بچه م؟

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا زودتر میدادی

شیرخشک عااااالیه برای بچه

آپتامیل وزنشو میبره بالا ولی مزه خوبی نداره

ببلاک خوشمزس

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
2728
عزیزم وزنش خیلی کم مونده اره چرا که نه بهش بده حتما

چه شیرخشکی خوبه؟

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
چه شیرخشکی خوبه؟

پسر منم وزنش کم بود بردم دکتر بهش مولتی و اهن خارجی داد خیلی بهتر شده و اشتهاش باز شده 

من نان میدم به پسرم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
غذا بد ميخوره ؟! بله عزيزم .اگر حس ميكني نيازه به دكترش بگو شيرخشك بده 

غذا رو به نظرم بد نمیخوره خوب میخوره

خیلی دفع داره یعنی حس میکنم هرچی میخوره سریع دفعش می‌کنه

به دکتر گفتم این سه چهار ماهه بود چند تا شیرخشک براش گرفتم نخورد گفت خب بچه عاقلیه

الان تازه متوجه علاقه ش به شیشه شدم 

2738
اره بابا زودتر میدادی شیرخشک عااااالیه برای بچه آپتامیل وزنشو میبره بالا ولی مزه خوبی نداره ببلاک ...

اخه تازه متوجه علاقه ش به شیشه شدم

زودتر دادم نخورد نان دادم ببلاک گرفتم اپتامیل

ببلاک خوشمزه س؟

غذا بد ميخوره ؟! بله عزيزم .اگر حس ميكني نيازه به دكترش بگو شيرخشك بده 

هوم جانم خوبی؟

عزیرم وزن گل دخترت توی سه ماهگی چقدبود

پســــــــــری دارم شـــــ👑ـاه نداره☺     صورتی داره مـــــ🌙ـاه نداره 😉
پسر منم وزنش کم بود بردم دکتر بهش مولتی و اهن خارجی داد خیلی بهتر شده و اشتهاش باز شده  من نان ...

من بردم دکتر گفت دارو نمی‌دم هیچ تاثیری نداشت توصیه هاش

هشتاد هم ویزیت دادم با دفترچه

آپتامیل خوبه 

بدمزه نیست؟

هوم جانم خوبی؟ عزیرم وزن گل دخترت توی سه ماهگی چقدبود

مرسي عزيزم خودت خوبي؟!

يادم نيست عزيزم من رو وزن تكيه نميكنم فقط دكتر بگه نرماله  😅

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
مرسي عزيزم خودت خوبي؟! يادم نيست عزيزم من رو وزن تكيه نميكنم فقط دكتر بگه نرماله  😅

فدات

برعکس من خیلی رو وزن تکیه میکنم.همه ی فکر و ذکرم شده

پســــــــــری دارم شـــــ👑ـاه نداره☺     صورتی داره مـــــ🌙ـاه نداره 😉
2706