2733
2734
عنوان

تموم كردم رابطه رو😔😔

20041 بازدید | 290 پست

کجای غصه ای خاتون

تو نیستی خونمون سرده

تو این روزایه تنهایی

دلم با غصه سر کرده

نمی خوام اشکا بارون شه

دلم از غصه بیزاره

نذار دستای این پاییز

منو از ریشه برداره

تو رفتی بی تو اما سر نمیشه

گل اشکای من پرپر نمیشه

نگو این فاصله آخر نمیشه

ببین دیگه از این بد تر نمیشه

تو عشق و یاد من دادی

منو از من جدا کردی

حالا دوری ولی باید

به شهر قصه برگردی

تمام حرف من اینه

بدون تو نمیمونم

اگه دلگیری از حرفام

من از حرفام پشیمونم

ياد تك تك لحظات اين يكسال ميفتم ميخوام بميرم😔😔خدايا خودت كمكم كن

ياد همه حرفامون، خنده هامون، گريه هامون، دانشگاه رفتنمون،كلاس پيچوندنا، قلات رفتنا، شباى زمستون و بارون تو ماشين با اهنگاى جهان😔😔لازانيا خوردنمون، پيتزا خوردنمون دعواها سر تيكه ى اخرش، مهمونى رفتنامون، تولدى كه گرفتم براش سوپرايزش كردم...

دلم داره ميتركه، صب تا شبا حرف زدنامون با هم، تو كافه ى دانشگاه دست همو گرفتنامون، هواى همو داشتنامون، دفترو كتاباييش كه از ترم قبل تو ماشين من مونده، تك به تك عكسامون، دفتر خاطراتم، شكلاتايى كه برام خريده، ساعتى كه بهم كادو داد، بوى گند سيگارش كه هيچوقت دوستش نداشتم حتى، اخرين گلى كه بهم داده هنوز خشك نشده، مسافرتمون، قرار براى مسافرتاى بعدى، چه كارايى ميخواستيم بكنيم گفتيم وقت هست، چه حرفايى كه ميخواستم بزنيم گفتيم وقت هست، چه جاها ميخواستيم بريم، دارم ميتركم دارم دق ميكنم😔😔سر كار رفتنو به هم زنگ زدنو خسته نباشيد گفتنامون...

چه شبايى كه به درد و دلاى هم گوش كرديم، چه غرغرايى كه من كردم با صبورى فقط گوش داد، چه حرفاى بدى كه زدم هيچى نگفت، ى بار اشتباه شد بهش تهمت زدم خم به ابروش نيورد، چقدر همو بغل كرديم، چقدر همو بوسيديم، اولين دفعه هاش هيچوقت يادم نميره، كاش ميشد زد جلو اين روزا رو

كاش ميشد الان ١٠ سال بعد بود

همه ى شهر با هم خاطره داريم خدا، گوشه گوشه ى زندگيم رد پاش هست، چيكار كردين براى فراموشى شما؟ كاشكى يادم بره كاشكى

خاتون مهرابو

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

يادت نميره نكن با خودت برگرد ب عشقت صدسالم بره بازم دلت ميخوادش 

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
2738

اگه يادت بره عشق نبوده شك نكن

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

كلمه هايى كه فقط خودمون ميفهميديم يعنى چى، قليون پرتغال خامه كشيدنامون، بوش بهم ميخوره الان ديگه ديوونه ميشم

مريض بودم بى حال بودم فاينال داشتم تو زمستون، بغلم كرد باهام حرف زد من از بس تب داشتم نميفهميدم چى ميگه اصلا همش ميگفتم توام مريض ميشى ميگفت فداى سرت

اولين بازى كه تو دانشگاه بهم گفت دوستت دارم

از ارايش بدش ميومد، از لاك ناخون بدش ميومد، دلم داره كباب ميشه، دارم دق ميكنم

خدايا خودت كمكم كن يادم بره

2706