2726
عنوان

شیردهی...کمک

83 بازدید | 13 پست

مامانا کسی بوده یک هفته قطع شیردهی کرده باشه بعد دوباره بخواد شیر بده؟؟؟ من شیرم بی نهایت کم شده یکی دو قطره میاد پسرم جیغ میزنه هیچی نمیاد تو دهنش,شما چیکار کردین؟؟؟ اصلا شیرتون برگشت؟؟؟ خیلی نا امید و تاراحتم😭😭😭

یه هفته شیرش ندادی؟؟؟؟

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره سه روز بیمارستان بستری بودم چند روزم به خاطر داروها منع شیردهی داشتم الان پسرم سینمو میگیره ولی ...

ووای کاش وقتی بستربودی هی با شیر دوش میگرفتی که شیرت نره

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

رازیانه دم کن روزی یک استکان بخور

چیزای شیرین زیاد بخور کیک نون خانه ای عسل حلوا شیره ی خرما و انگور

چشم

بی بلا عزیزم نگران نباش بازم شیرت میاد خودت الان خوبی

میدم مک بزنه گریه میکنه که کبود میشه😩رازیانه از عطاری بگیرم؟؟؟ چطور استفاده کنم؟

اره عطاری داره هم میتونی دم کنی هم ک همینجور بجوی 

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞