2737
2734
عنوان

پدرشوهرم شده هوی من😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چه عجیب!!!!پدرابایدالگوی پسراشون بشن این دیگ چه مدلشه،،من باهمسرم قبل ازدواج دوست بودیم پدرش بهش گفته بودحالا ک عاشق شدی بخاطرعشقت بایدهمه کارکنی،هروقت خواستی کج بری یاد عشقت بیوفت همچین موجودبااحساسیه

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
2728
اینطوری جبهه نمیگیرن؟

احترام شما  ب همسرتون

باعث سربلندی همسرتون میشه جلوی دیگران!!!!

جدا از این ...

اول و آخر

مهم همسرتونن نه هیچ کس دیگه ......

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

والاپدرمادرمن میگن بچه هام فقط توزندگیاشون خوش باشن

شده  اصن ماروتحویل نگیرن 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
اینطوری جبهه نمیگیرن؟

آره راس میگه باید جلوی اونا بیشتر به شوهرتون احترام بذارین خییییلی زیاد

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
چه حسووووده اه پیرمرد فضول پر حاشیه😐

😄😄😅😅😆😆

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738
خب تقصير تو هم هست نبايد بذاري از محبتايي كه شوهرت بهت ميكنه باخبر  بشن وقتي ميدوني اينقدر حسو ...

اصلا ما نمیدونیم از کجا فهمیدن اینارو 😅

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر
والا من تاحالا بدی بهشون نکردم نمیدونم چرا میخوان میون مارو بهم بزنن

از این به بعدم بیشتر احترام پدر شوهرتو بگیر

تا هم شوهرت از افکارش و هم پدر شوهرت از گفتارش شرمنده شن

جلو اونام خیلی به شوهرت احترام بذار خیلییی

اینکه میگم مامانش گفته چون مردا به این کارا کاری ندارن

مادرشوهر منم ور ور ور از من بد میگفت پشت سرم

بعدمثلا میومدن خونه ما شلوار بیرونشو میاورد تو ظرفشویی میشست یا چه میدونم تف میکرد تو‌ظرفشویی منم خوشم نمی‌ اومد

خلاصه بهش فهموندم

بعد یه روز باباش اومده بود تو آشپزخونه کار کنه گفتم عه شما چرا

بفرمایین من هستم

بعد دیدم پیرمرد به من تیکه میندازه

بله شستن مارو قبول نداری فلان

دقیقا جمله های مامانش

از بس نشسته بود تو گوشش ورورورور 

بعضیا حسودیشون میشه من پدرشوهرم خیلی حسودیش میشد به شوهرم میگفت خاک توسرت زن ذلیل رو به زنت نده پروش کردی آزادش گزاشتی هرچی میگه خرش میشی توساده ایی زنت سوارته اینارو حتی تورومم میگفت باباش انقد بیشعور بودوخیلی حسود

بعضیا دوست دارن دختر مردم کلفت پسرشون باشه نه عروسشون.

تو هم سیاست داشته باش و جلو اونا طوری رفتار کن فکر کنن شوهرت خیلی ظالمه. ببین بعدش چقدر تحویلت بگیرن.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
والا من تاحالا بدی بهشون نکردم نمیدونم چرا میخوان میون مارو بهم بزنن

نمیخوان به هم بزنن مثلا مسخواد به پسرش یاد بده تو مردی و باید واسه خودت ارج و قربی داشته باشی وگرنه اینجور پیش بری زنت بعد از مدتی سرت سوار میشه و زندگیت پایان ناخوشی خواهد داشت. منم نمونه شو دارم. زیر گوش شوهرم انقدر میگن تا اونم تحت تاثیر قرار میگیره. مثلا یه بار جلوی چشم خودم گفت فلانی باید یه تیپا میز تو با..سن زنش تا آدم بشه نزده که اینجور پر رو شده

2706