2726
عنوان

پدرشوهرم شده هوی من😐😐😐😐

660 بازدید | 40 پست

سلام خانم ها چند شب پیش شوهرم رفته بود به مامان و باباش سر بزنه اومده ناراحت بود گفتم چی شده اولش نمیگفت بعد گفت بابام میگه تو زنت رو سوار پشتت کردی ‌ . نمیذاری ظرف بشوره . در ماشین رو براش باز میکنی . به مادر زنت گفتی من بخاطر بهار تا هرجای دنیا میرم . حالا من یه سوال دارم مگه نباید پدر مادر خوش حال بشن که پسر و عروس باهم خوب باشن؟😞😞😞😞😞😞

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه حسووووده اه پیرمرد فضول پر حاشیه😐

پر حاشیه خخخخخخخخ

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

محبت و احترام تونو ب همسرتون 

مخصوصا جلوی خانواده همسرتون

چند برابر کنید ......

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

پدر شوهرمنم دوس داره پسرش به من سخت بگیره ولی کور خونده 😜

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

بگو

وااای الهی من قربونت بشم که اینقد تو با محبتب که بهم حسودی میکنن

واااای خدااااا من چقد خوشبختم

همیشه آرزوم داشتن همچین شوهری بوده

من دوس ندارم ناراحتیه بابارو ببینم پس یکم جلوش رعایت میکنم از این به بعد

ولیییی خیلی خوشحالماااا

تو باعث افتخارمی

که یه موقع رفتارش عوض نشه عزیزم

برو به امید خدا

نه اصلا  منم مادرشوهرم و. خواهرشوهرم آرزوشونه که شوهرم یکبار منو تو جمع تحقر. کنه سرم. داد بزنه اگر. کتکم بزنه که یک هفته عروسی دارن 

پسرم هدیه حضرت فاطمه تو روز شهادتشه روزی که بی بی چک مثبت شد ۱۳۹۶/۱۲/۰۱🌷

خب تقصير تو هم هست

نبايد بذاري از محبتايي كه شوهرت بهت ميكنه باخبر  بشن وقتي ميدوني اينقدر حسودن

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2706