848
44
عنوان

پدرشوهرم شده هوی من😐😐😐😐

645 بازدید | 40 پست

سلام خانم ها چند شب پیش شوهرم رفته بود به مامان و باباش سر بزنه اومده ناراحت بود گفتم چی شده اولش نمیگفت بعد گفت بابام میگه تو زنت رو سوار پشتت کردی ‌ . نمیذاری ظرف بشوره . در ماشین رو براش باز میکنی . به مادر زنت گفتی من بخاطر بهار تا هرجای دنیا میرم . حالا من یه سوال دارم مگه نباید پدر مادر خوش حال بشن که پسر و عروس باهم خوب باشن؟😞😞😞😞😞😞

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر

وا! چه عقده ای

ختمن مادرشوهرت غر زده چرا تو این کارا رو برا من نمیکنی

من اگه پسرم اینکارارو بکنه برای زنش و مثل باباش نشه بهش افتخار میکنم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
780
چه حسووووده اه پیرمرد فضول پر حاشیه😐

پر حاشیه خخخخخخخخ

آرزو میکنم که هیچکی آرزو به دل نمونه...                          خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین

محبت و احترام تونو ب همسرتون 

مخصوصا جلوی خانواده همسرتون

چند برابر کنید ......

می دونید ! خیلی وقتها  دوست دارم  مغزمو از سر جاش   بردارم  و محکم تکونش بدم ؛  یه جوری ک ،  همه ی فکر و خیالام  رو بریزم دور ، تا یه ریزه آروم بگیرم .....🤪🤪🤪
892

بگو

وااای الهی من قربونت بشم که اینقد تو با محبتب که بهم حسودی میکنن

واااای خدااااا من چقد خوشبختم

همیشه آرزوم داشتن همچین شوهری بوده

من دوس ندارم ناراحتیه بابارو ببینم پس یکم جلوش رعایت میکنم از این به بعد

ولیییی خیلی خوشحالماااا

تو باعث افتخارمی

که یه موقع رفتارش عوض نشه عزیزم

برو به امید خدا

نه اصلا  منم مادرشوهرم و. خواهرشوهرم آرزوشونه که شوهرم یکبار منو تو جمع تحقر. کنه سرم. داد بزنه اگر. کتکم بزنه که یک هفته عروسی دارن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم هدیه حضرت فاطمه تو روز شهادتشه روزی که بی بی چک مثبت شد ۱۳۹۶/۱۲/۰۱🌷

خب تقصير تو هم هست

نبايد بذاري از محبتايي كه شوهرت بهت ميكنه باخبر  بشن وقتي ميدوني اينقدر حسودن

خب منم استارت زدم  قد 168🤸🏻‍♀️ وزن فعلي ٧٢.٥🤸🏻‍♂️  ٧٠🔒  ٦٧🔒  ٦٤🔒  60🔒        من ميتونم يه ٦٠ كيلويي خوش اندام باشم😌💪🏻
784

وا چه عجیب!!!!پدرابایدالگوی پسراشون بشن این دیگ چه مدلشه،،من باهمسرم قبل ازدواج دوست بودیم پدرش بهش گفته بودحالا ک عاشق شدی بخاطرعشقت بایدهمه کارکنی،هروقت خواستی کج بری یاد عشقت بیوفت همچین موجودبااحساسیه

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
اینطوری جبهه نمیگیرن؟

احترام شما  ب همسرتون

باعث سربلندی همسرتون میشه جلوی دیگران!!!!

جدا از این ...

اول و آخر

مهم همسرتونن نه هیچ کس دیگه ......

می دونید ! خیلی وقتها  دوست دارم  مغزمو از سر جاش   بردارم  و محکم تکونش بدم ؛  یه جوری ک ،  همه ی فکر و خیالام  رو بریزم دور ، تا یه ریزه آروم بگیرم .....🤪🤪🤪
901