2737
2734
عنوان

یه روش لاغری بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 99 پست
شرط نبستم لج کردم با خودم ن من باید حتما تو یک ماه کم کنم 

عزیزم فکر میکنی بعد از اینکه کم کردی ثابت میمونه وزنت؟؟؟خیلیا رژیم اصولی میگیرن ولی بازم یه مقدار از وزتشون برمیگرده...

Have no fear..the dentist is here
من کلا روغن رو حذف کردم و هر روز ساعت 12 ظهر یک لیوان آب کرفس و هویج که کرفسش بیشتر باشه میخوردم و ش ...

غذامو ک میخوام ناهار رو کلا حذف کنم 

اونارو هم کم میکنم کرفس ابش رو نمیتونم بخورم ابمیوه گیریم نیستش 

فقط هر طور شده 10 کیلو کم کنم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستی درخواست بده تو خ بهت بگم چکار کنی مرحله به مرحله😅😅

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
بسوزه پدر شرط بندی😆

😆😆عشقممم لج لج باخودم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
2731
آخه لج با کی؟؟؟؟ دختر خوب حداقل یجوری کم کن که تا آخر همونجوری بمونی تا همه دهنشون بسته شه وگرنه یه ...

هر طور شده ثابت نگهش میدارم و کم ترش هم میکنم هر طور شده 

اصلا الان منطقم کار نمیکنه فقط میخوام بشه اون چیزی ک میخوام 

عزیزم فکر میکنی بعد از اینکه کم کردی ثابت میمونه وزنت؟؟؟خیلیا رژیم اصولی میگیرن ولی بازم یه مقدار از ...

ان شاء الله ک مال من برنمیگرده 

عزیزم فکر میکنی بعد از اینکه کم کردی ثابت میمونه وزنت؟؟؟خیلیا رژیم اصولی میگیرن ولی بازم یه مقدار از ...

عزیزم من با اصولی اصا الان نمیتونم فقط میخوام 10کیلو یک ماه کم کنم 

2738

منم میخوااام 😢😢😢

ولی غداهایی ک مامانم درس میکنه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم ای خداااااا😣😣😣😣😣😣😣😣

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
صلاح خویشتن خسروان دانند

😢😢😢به خدا نمیتونم 

منم میخوااام 😢😢😢 ولی غداهایی ک مامانم درس میکنه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم ای خداااااا😣😣😣😣😣😣 ...

😐من کلا با هر خوراکی مشکل دارم 

😐من کلا با هر خوراکی مشکل دارم 

😭😭😭😭منم میخوام ده کیلو کم کنم اصلنم مهم نیس

ب نظرت نون شیرمال با شیر بخورم فقط بد؟؟؟؟

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2706