2733
2734
عنوان

بعد٣ سال ولم كرد ٢ ماه پيش 😔😭🚨

316 بازدید | 12 پست

اصلا بهتر نميشم همه در جريان بودن 

قرار بود اين ١،٢ ماه نامزد كنيم 

عقد خواهرم دعوت بودن اومدن چند روز ديگه عروسي خواهرمه نيستن 😭

من همه آيندمو باهاش ميديدم 

خيلي داغونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

میتونم بپرسم سنتون واقعا چنده؟ و همینطور سن واقعی اون آقا؟ اصلا نامزد کرده بودین یا نه؟

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
میتونم بپرسم سنتون واقعا چنده؟ و همینطور سن واقعی اون آقا؟ اصلا نامزد کرده بودین یا نه؟

من ٢٣ اون ٢٧

نه نامزد رسمي نبوديم اما خانواده ها در جريان بودن و كم و بيش رفت و امد داشتيم

ببین خواهرانه بهت میگم، کسی که بخواد بره رو نمیشه به زور نگه داشت، چیه این پسر تو رو ملزم به ادامه میکنه؟ این که دو روز نبودی بهت تهمت زده، با واقعیت های زندگیت زندگی کن

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
ببین خواهرانه بهت میگم، کسی که بخواد بره رو نمیشه به زور نگه داشت، چیه این پسر تو رو ملزم به ادامه م ...

من همه آيندمو باهاش ميديدم 

ميدوني انگار توو كما هستم 

هرچي كه ساختع بودم خراب شد