2737
2734

مادرشوهرم امروز اش درست کرده بود.به ما نگفته بود بیاین.منم نهار گذاشتم ساعت دو تازه زنگ زده بیاید اش منم به شوهرم گفتم نمیام.تو هم بمون خونه نرو یروز با هم هستیم نهار بخوریم ولی شوهرم رفت.منم سر قضیه جامونده با مادرشوهرم سرسنگین شدم.توقع داشتم شوهرم نره.سر یه قضایایی هم یمدته باسوهرم رابطمون خوب نیست.منم عصبانی شدم اژانس گرفتم اومدم خونه بابام.یمدت میخام دور باشم ازش.

دخترم همه زندگیمه.بدون نسیمم هیچم.دخترم عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

قضيه جامونده چيه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

چرا الکی میخواین زندگیو خراب کنین اخه .خدارو خوش نمیاد.یکم صبور باش.تحمل کن. تو زن اون خونه ای ستون اون خونه ای. خیلی بده هرچی میشه خونه بابا میرین.

زیاد حساس نشو بنظر من . توهم میرفتی بد نمیشد.دنیا دو روزه خرابش نکنین باهم خوش بگذرونین.

البته من نظرمو گفتم دوست ندارم ببینم زن و شوهرا باهم قهرمیکنن 

تو قشنگ ترین دلیل واسه تند زدن قلب منی♡
قضیه ی جامونده چی بود مگ😐 مادرشوهرتم زنگ زده دعوت کرده دیگ باید میرفتی 

مادرشوهرم بهم گفته جامونده.تو تایپیک هام هست قضیشو تعریف کردم

دخترم همه زندگیمه.بدون نسیمم هیچم.دخترم عاشقتم
2706