2726

سلام دوستان گل نی نی سایتی 

میخوام لبمو تزریق کنم اما نمیدونم پبش کی برم تو رو خدا راهنماییم کنید از طرفی هم از دردش میترسم و اینکه طبیعی میخوام باشه فقط یکم بزرگ شه یکم

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آهنکوب عکساشو دیدم طبیعی بودن منم دلم خواست ولی از نزدیک هر کی زده میبینم خوشم نمیاد غیر طبیعیه میخوام ببینم اگر کسی رفته از خودش بپرسم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

یکی از فامیلا پیش اون رفته و گفت عالیه ولی منمیخوام اهواز برم لطفا بگید پیش کی برم 

ببخشید شما کار دکتر نصاری رو از نزدیک دیدین ...من میخوام بوتاکس خط اخم بکنم...ممنون میشم جواب بدین

اره عزیزم دویتم انجام داده بود البته برا لب واقعا قشنگ بود همه کاراش خوبن به نظرم 

پیج داره اینستا البته من ندارمش

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
خانمی رفتید پیش اهنکوب؟ راصی بودید؟ البته تاپیک قدیمیه نمیدونم هستید هنو یا نه

نه والا هنوز نرفتم دوران کرونا اومد و فعلا قرنطینه ولی ژل خوب نیست فقط قشنگتره چربی بهتره عوارض نداره

[QUOTE=174420067]نه والا هنوز نرفتم دوران کرونا اومد و فعلا قرنطینه ولی ژل خوب نیست فقط قشنگتره چربی بهتره عوارض ندار ...[/QUOTE

سلام شما کارای تزریق چربی دکتر آهنکوب  دیدید ؟ کارشون خوبه ؟

سلام

درد که داره کمی ولی اونقدری نیست که نتونی تحملش کنی بنظرم ارزشش رو داره من پیش دکتر همایون زهتاب انجام دادم راضی بودم خداروشکر. هم موندگاریش خوب بود هم فرم و طبیعی بودنش

چیجشو میزارم دوس داشتی نمونه کار ببینی dr_zehtab