1507
1482

سلام دوستان گل نی نی سایتی 

میخوام لبمو تزریق کنم اما نمیدونم پبش کی برم تو رو خدا راهنماییم کنید از طرفی هم از دردش میترسم و اینکه طبیعی میخوام باشه فقط یکم بزرگ شه یکم

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

آهنکوب عکساشو دیدم طبیعی بودن منم دلم خواست ولی از نزدیک هر کی زده میبینم خوشم نمیاد غیر طبیعیه میخوام ببینم اگر کسی رفته از خودش بپرسم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
1473

یکی از فامیلا پیش اون رفته و گفت عالیه ولی منمیخوام اهواز برم لطفا بگید پیش کی برم 

ببخشید شما کار دکتر نصاری رو از نزدیک دیدین ...من میخوام بوتاکس خط اخم بکنم...ممنون میشم جواب بدین

اره عزیزم دویتم انجام داده بود البته برا لب واقعا قشنگ بود همه کاراش خوبن به نظرم 

پیج داره اینستا البته من ندارمش

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍