2726
عنوان

پوشک بچه

141 بازدید | 14 پست

سلام دوستان پوشک بچه مدتیه گرون شده و با شرایط سختی که پیش اومده شاید خرید همون قیمت قبلی سخته چه برسه قیمت جدید که بالاتر میره.من مارک مای بی بی میزدم.شما مارک ارزونتر چه پیشنهادی دارین؟برا اموزش دسشویی رفتن از یکسالگی زوده؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یک سالگی که خیلی زوده عزیز من حداقل یک سالو شش ماه

اخه خیلیا بهم میگن ما بچه هامونو از یکسالگی یاد دادیم🤔🤔منم تعجب کردم اخه بچه من اصلا نمیشناسه دسشویی رو

یکسال خیلی زود 

من از بیست ماهگی اینقدر دخترم تحت فشار میزاشتم اصلا نمی‌توانست کنترل کنه الان دو سال و دو ماهش تازه یاد گرفته خودش میدوه میره دستشویی تحت فشار نزار دیگه چاره نیست فعلا استفاده کن مارک خیلی ارزون هم بلاخره واسه بچه ضرر داره

البته سایز چهارش40تایش 22تومن بود الان کردنش 30تومن 8تومن از مولفیکس ارزون تره اما کیفیتش افتضاحه 

خدایا شکرت که دوقلوهام دارن دوساله میشن 😍😍                تیکر دوسالگی عسل و مربای مامانه 😘👼👼

مرحله گرفتن از پوشک خیلی خیلی مهمه اصلا به حرف اونایی که میگن ما بچه رو از یکسالگی گرفتیم گوش نده. بچه باید رشد ذهنی و جسمی کافی داشته باشه، روانشناسا میگن خیلی از مشکلات روحی بزرگسالی به دلیل فشاری هست که والدین به بچه آوردن که زود از پوشک بگیرنش. توی اینترنت میتونی سرچ کنی بهش میگن تثبیت مقعدی 

اگر پوشک گرونه فوقش ازین پوشک قدیمیا با پلاستیک براش ببند ولی برای گرفتنش عجله نکن

مارک ایرانی ببم هم شنیدم که خوبه

من بچهام دوقلوان متاسفانه مجبور شدم یکی دوبار استفاده کنم 

چند نفری هم میگفتن ببم به صرفه اس قیمتشم خوبه اما نگرفتم تاحالا

خدایا شکرت که دوقلوهام دارن دوساله میشن 😍😍                تیکر دوسالگی عسل و مربای مامانه 😘👼👼

من زیاد مارکای مختلفو نمیشناسم یه مولفیکس میشناسمو یه مای بی بی. چند ماه پیش که مولفیکس جدید اومد که پلاستیکش سبز رنگه پسرم بهش حساسیت گرفت به جاش مای بی بی میگیرم.

من زیاد مارکای مختلفو نمیشناسم یه مولفیکس میشناسمو یه مای بی بی. چند ماه پیش که مولفیکس جدید اومد که ...

بارلی خوبه ارزونتر از مولفیکس و مای بی بی هستش.کیفیتش خوبه.

مارک " ببم "هم من اینجا خوندم میگن خوبه قیمتش ارزونتره و کیفیتشم میگن خوبه

2706