2737
2739

اگه مثلا من کارمندی باشم که سه چارساله استخدام دولتی شدم میتونم مثلا آرمون استخدامی بانک ملی شرکت کنم؟؟؟

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

نه .یه نفر فقط از یک منبع دولتی میتونه حقوق بگیره.مگه اینکه بعد قبول شدن بخوای از جای فبلی استعفا بدی

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم

اگرمشغول به کاردولتی باشید قطعا نمیتونید شرکت کنید.حتی درشرایط ثبتنام هم قیدمیکنن این مساله رو

که اگر داوطلب کارمندارگان دولتی یا مشغول به تحصیل باشد آزمون منتفیه

نه .یه نفر فقط از یک منبع دولتی میتونه حقوق بگیره.مگه اینکه بعد قبول شدن بخوای از جای فبلی استعفا بد ...

پس میشه ثبت نام کرد

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
نه عزیزم اگرمشغول به کاردولتی باشید قطعا نمیتونید شرکت کنید.حتی درشرایط ثبتنام هم قیدمیکنن این مسال ...

اوکی دنبال همین بودم

2738
چرا باید این کار رو بکنی عزیزم؟ خب جای یه نفر دیگه هم اشغال میشه. بعید میدونم بشه. اگه بشه که خیلی ...

آخه این اتفاق واسه نزدیکانم افتاده

نه تو شرایطش هست ک نباید باشی میشه بپرسم چرا میخای شغلتو عوض کنی؟

واسه یکی از نزدیکانمه

موندم چجوری قبول شده

قبول میشه بعد مصاحبه و اینا ردش میکنن استعلام میگیرن

اوکی مطمئنین؟؟

اوکی مطمئنین؟؟

تازمان معرفی به گزینش باید از شغلش استعفا داده باشه

تو مصاحبم نباید بگه شاغلم که ردش نکنن

الان دفترچه رو کامل خوندم

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2706