2726
عنوان

تب بعد از انتقال جنین نشانه ی چیه؟

18412 بازدید | 28 پست

سلام. بچه هااااا من سه شنبه انتقال جنین ۵ روزه داشتم ... ۲-۳ روز اول فقط دلم تیر میکشید. اما دیشب تب کردم یه چند ساعتی و با استخوان درد و بعدم خوب شدم. کسی اینطوری شده؟ 

ویروسه جدیده .گرمو سرد شدی .

یه جا تو اینترنت نوشته بود می تونه نشانه ی پس زدن جنین باشه. یه جا نوشته بود حساسیت به داروهای انتقال که می تواند احتمال باروری با آی وی اف رو کم کنه 😞😞😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط و فقط توکل کن به خدا ،بسپار به خودش هرچی قراره بشه میشه

ان شاءالله که بارداری.منم روزای اول انتقال تخمدانام تیر میکشید و باردار بودم 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
2728

اگر امپول پروژسترون زدی بخاطر اونه

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
فقط و فقط توکل کن به خدا ،بسپار به خودش هرچی قراره بشه میشه ان شاءالله که بارداری.منم روزای اول انت ...

انشالله به امید خدا هستم. من تازه منتظر دو قلوئم 😁😁

اااااا زدم .. ۲ تا .. همون روز سه شنبه !! هرروزم که ۲ تا شیافشو می ذارم

شیافش نه 

امپولش خیلی باعث تب و لرز میشه

خصوصن اوایل که بدن هنوز بهش عادت نکرده

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
یه جا تو اینترنت نوشته بود می تونه نشانه ی پس زدن جنین باشه. یه جا نوشته بود حساسیت به داروهای انتقا ...

عزیزم شما جدیدا باردار شدین؟با ای وی اف؟

خدای مهربونم شکرررررت .
کی من؟؟ نه جواب هر دو بار انتقالم منفی بود اما طبیعی باردار شدم😉

خیلی مبارکه .چون داشتم تاپیکتون رو میخوندم از تب و لرز گفته بودین چون منم یه شب تب و لرز احساس میکردم فک کنم بدنم جنین رو پس زد بعد انتقال 

خدای مهربونم شکرررررت .
2706