2703
2553
عنوان

تب بعد از انتقال جنین نشانه ی چیه؟

18382 بازدید | 28 پست

سلام. بچه هااااا من سه شنبه انتقال جنین ۵ روزه داشتم ... ۲-۳ روز اول فقط دلم تیر میکشید. اما دیشب تب کردم یه چند ساعتی و با استخوان درد و بعدم خوب شدم. کسی اینطوری شده؟ 

ویروسه جدیده .گرمو سرد شدی .

یه جا تو اینترنت نوشته بود می تونه نشانه ی پس زدن جنین باشه. یه جا نوشته بود حساسیت به داروهای انتقال که می تواند احتمال باروری با آی وی اف رو کم کنه 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط و فقط توکل کن به خدا ،بسپار به خودش هرچی قراره بشه میشه

ان شاءالله که بارداری.منم روزای اول انتقال تخمدانام تیر میکشید و باردار بودم 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
2456

اگر امپول پروژسترون زدی بخاطر اونه

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
فقط و فقط توکل کن به خدا ،بسپار به خودش هرچی قراره بشه میشه ان شاءالله که بارداری.منم روزای اول انت ...

انشالله به امید خدا هستم. من تازه منتظر دو قلوئم 😁😁

2714
اااااا زدم .. ۲ تا .. همون روز سه شنبه !! هرروزم که ۲ تا شیافشو می ذارم

شیافش نه 

امپولش خیلی باعث تب و لرز میشه

خصوصن اوایل که بدن هنوز بهش عادت نکرده

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
یه جا تو اینترنت نوشته بود می تونه نشانه ی پس زدن جنین باشه. یه جا نوشته بود حساسیت به داروهای انتقا ...

عزیزم شما جدیدا باردار شدین؟با ای وی اف؟

خدای مهربونم شکرررررت .
کی من؟؟ نه جواب هر دو بار انتقالم منفی بود اما طبیعی باردار شدم😉

خیلی مبارکه .چون داشتم تاپیکتون رو میخوندم از تب و لرز گفته بودین چون منم یه شب تب و لرز احساس میکردم فک کنم بدنم جنین رو پس زد بعد انتقال 

خدای مهربونم شکرررررت .
2706